Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyokúrára a mai...

Szerintetek fogyokúrára a mai reggelim, ebédem milyen?

Figyelt kérdés

reggeli: 20g müzli, 1 joghurt és 60g pisztácia.


Ebéd: 75g barna rízs, 1tojás, 50g kukorica, 200g brokkoli, és 50g fehér bab.


2016. febr. 16. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen az ebédben még benne van 200g csirkemell
2016. febr. 16. 13:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Majdnem egy egész csomag pisztácia reggelire?

Nem laktál jól vagy minek?

A müzli mit jelent? Mert vannak a boltban kaphatók, aminek a 30-40%-a cukor. Joghurtból is sok cukros.

2016. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cerbona kókuszos műzli most pont nem tudom neked megmondani a cukor tartalmát. Akkor danone könnyű és finom talán banános. meg igen nem majdnem hanem pont egy csomag pisztácia. :D Pasi vagyok 110kg 190 magas szóval ennem kell. :D
2016. febr. 16. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért az infókat leírhattad volna, mert nem mindegy :D Bár az emberek kalóriaigénye eleve szór, ezen az adatok sem segítenek. Az aktivitás is fontos lehet.


Igazából a fentiekre sokat nem tudok mondani, hisz nem tudom, mit eszel még ma s ez hogy viszonyul az igényeidhez. Kalóriadeficit kell a fogyáshoz, ennyi. Ehetsz 4000 kcalt is, ha 5000-t használsz el.


A müzli és a joghurt nem valami jó, de kinek mi tetszik, fő, hogy azért vidd be, amit kell. Na ezzel lehetnek gondok, mert kevés a fehérje eddig. A reggeliben szinte semennyi nincs, az ebédben se sok, a csirkével együtt sem. Ez még nem vészes, de akkor vacsorára kell igen sok fehérjét enned, nem tudhatom, neked mennyi kell, de elég nagy vagy, mindenképpen sokkal több izmod van, mint az átlagos fogyózóknak itt. 2 grammot szoktak ajánlani testsúlykilogrammonként, de aki hájasabb, annál azért ez torzít, az "ideális" súlyából kell kiindulni (szerintem pedig a nettóból, zsír nélkül :P).


Azt mondtam már, hogy az emberek kalóriaigénye azonos adatoknál is iszonyúan szór? Neked kell kitapasztalnod, hogy mennyi étellel fogysz megfelelően.


Nem számoltam ki, de szerintem nem eszel sokat, nekem kevés lenne, pedig sokkal kisebb vagyok. De lehet, hogy neked a vacsora a főétkezés vagy kibírod kevéssel.

Az összmennyiség a döntő, nem az ebéd és a reggeli. Én ma még nem ettem semmit (egyelőre ez így is marad, előbb edzek, ami vagy másfél óra), de bizonyára ma is sokat eszem majd, mint mindig.

2016. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Cerbona kókuszos müzli: 67% szénhidrát, 30% cukor, hozzáadott cukrot tartalmaz

Danone könnyű és finom, banános: 14% cukor, hozzáadott cukrot tartalmaz

2016. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem számoltam ki, de szerintem egy szalámis zsemle többet érne reggelire :)

Ez a müzli meg joghurt nagyon lájtosan hangzik, valamiért nagy divat lett. De szerintem nem ez a legjobb reggeli.

Lehet pl. tojás különböző formában, zöldséggel.

Zabkása.


Egyébként meg számold ki, hogy mennyi kalóriát eszel egy nap.

Igazból szinte minden belefér, ha kalória deficitben vagy.

2016. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!