Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az étrend, mit gondoltok...

Jó ez az étrend, mit gondoltok róla, min változtatnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 16. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Inkább súlytartáshoz (és egészséges táplálkozás szempontjából) és még annyi, hogy saját súlyra (ízlésre) szabva, a testsúly*2 gramm fehérje, 2 gramm szénhidrát és 0,5 gramm zsír arány megtartásával.
2016. febr. 16. 22:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit írtál makrókat, azok nagyon kevés kalóriát adnak, neked lehet, hogy ennyi kell, én igen gyorsan fogynék tőle, azt hiszem. Ezt ki kell tapasztalni.

A zsírral nem muszáj olyan alacsonyra menned, ha még csak nem is szálkásítasz, de az már lehet, hogy megüti a minimumot. Tovább viszont semmiképp ne csökkentsd!


Nem lehet megmondani, hogy valami jó étrend-e (azt könnyebb, ha nem embernek való, vagyis rossz), mivel kinek mi a jó. Én több ponton is kikészülnék tőle. Pl. szinte semmi zöldség sincs benne, ami nekem azért gond. Én sem eszem sok zöldséget mostanság, de azért ennél többet. De itt nem rólam van szó (bár a több zöldséget akkor is jó ötletnek tartom). Téged viszont nem ismerlek.

2016. febr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Feltornáztam a zsírt 1 grammra, 1135 kalória, 155 cm és 45 kiló vagyok.
2016. febr. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!