Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így eredményes lesz? Többi...

Ez így eredményes lesz? Többi lent

Figyelt kérdés

17/F vagyok és 91 kg... kondiba 1,5 éve járok.. azért van rajtam izom meg zsír is, amit elkéne égetni.. ugye erre alkalmas a szálkásítás,de az sok kardio val jár, a futást nem szeretem de ezeket a tornákat igen(4ütemű felugrás, guggolás, stb..) a napi ch bevitelt nagyon lecsökkentem és naponta izzaztó 15 pecet tornázok, akkor eredményes lesz a fogyás??

Előre is köszönöm a válaszokat



2016. febr. 15. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kalóriabeviteled is lecsökken a ch miatt, a neked megfelelő szintre, akkor persze, fogyni fogsz. A kardio érdekes kérdés, én nem is értem, minek az, én nem szoktam. Edzeni igen, igyekszem némi plusz aerobot is beiktatni, de igazából nekem kb. mindegy, csak mozogjak (de persze nem edzhetek mindennap, ezért kell más), a kalóriadeficit alap, innentől fogyni kell.

A kardio fontosságát inkább a testépítésben tudják kifejteni.

2016. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okéééé.. köszönöm szépen, akkor csak kitartás kérdése :)
2016. febr. 15. 20:02
 3/3 Szabi.L ***** válasza:
A kardio inkább egészség szempontjából hasznos. Fejleszti az érrendszered, tüdőd, szíved. A diétádon múlik majd minden elsődlegesen, de mellé menjen a súlyzós+aerob edzés.
2016. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!