Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Das gesunde plus tejsavópor....

Das gesunde plus tejsavópor. Szerintetek jó ötlet? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Sikerült leadnom 5 kg-t, még ugyanennyi van rajtam pluszban, de egyszerűen már nem akar tovább csökkenni, úgy tűnik, hogy a diétám eddig működött. Arra gondoltam, hogy elkezdek inni valamilyen fehérjeturmixot, ami kiváltaná az ebédet és a vacsorát. Először a t. diétán (nem lehet kiírni -.-) gondolkodtam, de rettentő drága. A dm-ben hasonlót lehet kapni, Das gesunde plus tejsavópor a neve és csak 1000 Ft. Nagyon fontos lenne, mert három hét múlva megyek esküvőre és szeretnék beleférni a ruhámba, nem akarok újat venni. Na meg amúgy is. :)

Kíváncsi vagyok, kinek milyen tapasztalata van. :)


Ja, és most vagyok 60-61kg, a magasságom 165cm. Nem akarok csontsovány lenni, az álomsúly az 55-56 kg lenne. :) (Mindig is annyi voltam, csak az utóbbi fél évben kicsit elhagytam magam.)


Emellett sétálok mindennap egy órát (gyors tempóban) és szoktam biciklizni is otthon, ill. heti két alkalommal tornázni.


2010. márc. 30. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
van egy oldal, ahol ugyanerről írnak. az általad említettnek nagyobb a CH-tartalma, és kisebb a fehérje. nem hinném, h működne. inkább tejsavóporral próbáld.
2010. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
másikkal, bocs.
2010. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez a dm-es tejsavópor, nem? Melyik az az oldal? :)
2010. márc. 30. 22:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, oks! :D
2010. márc. 30. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
tessék: [link]
2010. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó az a link tetszik:) ja és a vaterán tudsz olcsóbban jóminőségű ízesítetlen tejsavófehérje koncentrátumot venni. Kis édesítő és fini az is:) tudom, mert én is azt csinálom:) nekem orvosilag kell szénhidrát szegény diétát tartanom.. ha éhes vagy egyél joghurtot vagy kefírt, vagy mozzarella sajtot.
2010. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!