Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diétázom (100 kgról)...

Ha diétázom (100 kgról) érdemes fehérjeport (vagymit) vennem? Az mire jó egyáltalán?

Figyelt kérdés
Munkatársam ajánlotta, hogy ilyen fehérjeturmixot ihatnék reggeli és vacsi helyett de fogalmam sincs van-e értelme és mi a lényege. Segítenétek?
2016. febr. 19. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Felesleges. Csak akkor érdemes ha izmot is akarsz- Mivel neked a cél elsősorban a fogyás, így nem kell.

Én 95 kilóval kezdtem diétázni, és nem ittam fehérjeport. Ment a szervezetemben annyi fehérje amennyire szükségem volt. Jelenleg 79-80 kiló vagyok...

2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írhatok üzenetet? Lenne 1-1 kérdésem. :)
2016. febr. 19. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elég fehérjét viszel be, mindig felesleges lesz a fehérjepor.

Reggelizni és vacsorázni inkább értelmesen kell, pár deka fehérjével csak éheznél.

2016. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szabi.L ***** válasza:

Változatosabbá teheted a diétád a fehérjével, és ha esetleg valami édességet kívánnál, akkor csoki helyett 100x egészségesebb a fehérje és még a kalória is kevés benne, arról nem is beszélve, hogy ízesítésnek is kiváló. Ha sportolsz, akkor sport után ihatod,számos pozitív hatása van, de utolsó étkezésnek is teljesen jó.


Egyébként meg nem csodaszer, ugyan olyan tápanyag van benne, mint más élelmiszerekben.

2016. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fehérjeport elsődlegesen testépítőknek gyártják, aki a fehérjeigényüket csak részben tudják étkezésből fedezni.
2016. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem testépítőknek, akik nem tudnak elég fehérjét bevinni... Pedig elég könnyű, jó étrenddel, de nem vagyunk egyformák.
2016. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!