Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrához érdemes venni...

Fogyókúrához érdemes venni fehérjeport?

Figyelt kérdés

Egész fogyókúrám alatt szenvedek mert tudom nem eszek elég fehérjét. Nem vagyok nagy húsevő, a túrótól lassan rosszul vagyok, a tojás miatt meg csesztet a család, hogy a koleszterinszintem lassan az egekbe lesz. Gondoltam egykis plusz fehérje jól jönne, de lehet felesleges, ráaádsul nem is értek hozzá, van egy csomó fajta. Egyébként heti hatszor mozgok kb 40-50 percet )szobabicaj, elipszis tréner, futópad stb..)

20/L 154cm/54kg


2015. aug. 17. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Koleszterined miért lenne az egekben? :O Fehérjét nem csak hússal lehet bevinni, én pl alig eszek és fogyok rendesen, izmosodni is tudnék. Persze ha úgy érzed neked szükséged van rá vegyél myproteint. Angliából szállítják, viszonylag jó áron van.
2015. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég fura családod van, a tojás remek tápanyagforrás...

A fehérje egy részét mindenképpen szilárd ételből kéne bevinned, de ha az állatiak nem működnek, akkor ehetsz növényi fehérjét is (s valamicske állatit is csak eszel). Ha azokra alapoznál, akkor oda kéne figyelni az aminosav-összetételre, nem olyan vészes az sem, de azért könnyebb a komplett állati forrásokkal.

2015. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!