Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le?

Hogyan álljak le?

Figyelt kérdés
3 napja mindig suli után hazaérek, nincs otthon senki és elkezdek rengeteg kaját magamba tömni..(egyébként sem eszem keveset, szóval ez nem azért van) El sem tudjátok képzelni mennyit... Ma nagyon elfajult a dolog, vagy 2 órán keresztül zabáltam és utána ittam egy korty vizet mert megszomjaztam a sós ropitól ami miatt elkezdett fájni a hasam és én meg meghánytattam magam... Még soha nem volt ilyen, undorodom magamtól. :(( Hogyan hagyjam ezt abba? Segítsetek :(

2016. febr. 19. 16:21
 1/4 piriiiii ***** válasza:
Nem lehet, hogy mindjárt megjön?
2016. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hánytatás nem volt még soha vagy zabálás?
2016. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, a zabálás relatív, de a hánytatás rissz jel lehet. Hány éves vagy, és hány kiló?
2016. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves és 55-56 kg, de szerintem ezek után még most több is sokkal . :( Utálom magam.
2016. febr. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!