Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak vissza a diétára?

Hogyan álljak vissza a diétára?

Figyelt kérdés

Eddig olyan jól ment , csupa egészséges kaját ettem már vagy egy hónapja (sok zöldség-gyümölcs, hús stb. semmi csoki meg ilyesmi)de pénteken bezabáltam ... megettem a normális napi étkezésem után vagy 1000 kalóriát szaloncukorból, kenyérből , rudiból... Úgy voltam vele vissza tudok állni, szombaton normálisan ettem újra, de aztán ma megint ettem egy rudit, meg pár szelet nápolyit, egy két kocka csokit... Teljesen tele a hasam.

Szóval hogyan tudnék újra visszaállni?



2016. febr. 7. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen, egy hónap alatt leadtál x kilót, és most pár nap alatt megettél annyi pluszt, amiből lesz vagy 20-25 deka zsír. Néha különben is kell magasabb szénhidrátos nap, visszagyorsítja az anyagcserét. Térj vissza holnaptól a normál diétás étrendedhez, ma meg már csak vacsorára zöldség+húst/túrót egyél és kész. Én havi 1x pl megengedem magamnak, hogy egy 450gos nutella felét bekanalazom natúrba. Emberek vagyunk, néha kell egy kis élvezet.
2016. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobbára egyetértek az elsővel, az nem igaz, hogy kell szénhidrátos nap az anyagcsere felgyorsításához. Az anyagcsere nem lassul le a kevés szénhidráttól :) A nagyon kevés kalóriától igen, ezért nem szabad túl nagy deficitben lenni. Persze nyilván emberfüggő, hogy konkrétan kinek hogy a jó, de pl. nálam a szénhidrátos nap oltári nagy hiba, egyáltalán nem kell, sőt.


Kérdező, néha kilenghetsz, de ha úgy érzed, hogy kontrolltalanul csapongsz, akkor fejben kell rendbetenni ezt, mi mégis mit segíthetnénk ezen?

2016. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem a világ vége másoknál, viszont nálam már volt olyan hogy 1 ilyen napból kettő, aztán három aztán egy hét lett. :/
2016. febr. 7. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is sok lenne, amit írtál (bár én is képes vagyok ilyenekre, csak más ételekből, pl. rizs, gyümölcs, zab... de elszáll a szénhidrátom és sokszor mentálisan is érzem, hogy nem normálisan és nem éri meg), szóval szerintem se jó ez így, erre írtam, hogy rendbe kell tenned fejben. De csak mert olykor jólesik kilengeni vagy nagyon rossz ötletnek tűnik kihagyni egy dínomdánomot remek ételekkel (nem szaloncukor meg ilyenek, hanem a nagyi szupersütije vagy nyaralás valami elit helyen vagy ilyesmi), nos, az simán beleférhet olykor. Ez szigorúság kérdése, illetve van, akinek eszébe se jut, van, aki szenvedne, ha ezt kihagyná s van, aki beteg lenne, ha enne a sütikből... De alapvetően a fogyásba nem sokat kavar bele, ha igazán ritkán és nem kontrolltalanul lazítasz néha.
2016. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!