Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így le fogok tudni fogyni? Kb...

így le fogok tudni fogyni? Kb mennyi idő alatt mennyit?

Figyelt kérdés

szóval 4 napja kezdtem el az étrendem kb ilyen


1 nap megeszek egy almát + sok víz (2 liter minimum)reggel és este szűz teát iszok reggelire eszek 3 kanál zabkását aztán ha nagyon nem bírom vagy éhes vagyok akkor napközben elrágcsálok valami zöldséget/ gyümölcsöt (ami nem nagyon édes) vagy megeszek egy kis rízst (natúron kifőzve) 5 után nem eszek semmit


mozgásban pedig 30-50 perc közötti futás (attól függ hogy bírom de 1 órásra szeretném emelni)

azután 10 perc pihenő és 30-50 perc szoba bicikli (itt néha megállok a felénél nyújtani pihenni sétálni 5 percre)


utána pedig 10-20 perc hasizom gyakorlatok plusz fekvőtámasz (még nem sokat csinálok de 30 nőit plusz 10 férfit próbálom növelni de amikor erőltettem magam nem bírta a kezem/karom és pofára estem szószerint szóval óvatosan növelem :D )


184 cm vagyok és 84 kg

(szerencsére nagyon sok szabadidőm van most szóval ezt szerencsére most tudom kivitelezni ráadásul a szobabiciklizés se olyan unalmas mert közben tudok TV-zni és nagyjából elvonja a figyelmem :D)


szóval ilyen étrend plusz sport mellett 1 hónap alatt mennyit tudok fogyni illetve lehet ilyen testem tőle?

(és kb mennyi idő alatt?)


[link]

[link]


2016. febr. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol itt az étrend? 1 alma meg pár kanál zab? Ennek a huszszorosát eszem kb kalóriába és én is diétázom. Ilyen tested ettől soha az életbe nem lesz, izomtalan löttyedt szar leszel (mostaninál is jobban).
2016. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na ez aztán a tanács/válasz...

akkor javasolni kéne tán valamit nem? Szopjam ki a kisújamból?


egyébként néha eszek főtt tojást is dél körül plusz csirkemellfilét vagy sovány sonkát

2016. febr. 19. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne haragudj nem nagyon értek ehhez,de szerintem az étrenden változtass,egyél többet,mert sportolás közbe összefogsz esni(velem már megtörtént,szóval vagy ügyesen).

Sok egészséges ételnek a recepjét megtalálod a neten. Válogasd ki ami tetszik és utána rakj össze egy napiétfendet.

Ez a mennyiségű sport pont tökéletes.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

Sok sikert! :)

2016. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen koplalós baromságoktól csak elzsírosodsz és hízol.


A képeken szereplők normálisan esznek ill. súlyzós edzéseket is végeznek.

2016. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva felállni se fogsz tudni.


Ez a legidiótább étrend, amit csak csinálhatsz. Rendesen egyél, naponta négyszer-ötször keveset, de ez szabályosan ÉHEZÉS. Ezzel azt éred el, hogy a szervezeted túlélő módba kapcsol, minden létező kalóriát megpróbál visszatartani (hasznos őskori túlélési mechanika), és ahogy eszel valamit, abból minden létező grammből megpróbál tartalékolni - tehát zsírosodsz majd, és az izmok meg leépülnek, egyre gyengébb leszel, és közben szabályosan egyre rondább.


Sőt, ha igazán ügyes vagy, a hormonháztartásod is felboríthatod teljesen, ha lány vagy, akkor a menstruációd is elmaradhat, és évekig tarthat mire minden visszaáll a rendes kerégvágásba.


Keress egy rendes étrendet, egyél minden szükségesből (hús, zöldség, gyümölcs, szénhidrát), csak kiegyensúlyozott étrended legyen.


Így, pláne ha edzel, formás és izmos leszel, nem pedig erőtlen és zsíros.

2016. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! :) szerintem jó úton indultál el, de egy kicsit keveslem ezt az ételt, főleg tekintve, hogy fiú vagy! Ez kevés energia, és egy idő után le fogsz lassulni, és fáradt leszel, ezen kívül az anyagcseréd is lelassul. ajánlanám neked a kalóriabázis oldalt! :) Minden adatodat ha beviszed, ő kiszámolja, hogy mennyi kalóriát igényel a szervezeted, és mennyi kalóriával fogyhatsz. sok sikert! :)
2016. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!