Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni és egyben izomot...

Fogyni és egyben izomot szeretnék növeszteni, milyen táplálkozást, illetve milyen mozgást ajánlátok hogy ez a 2t egyszerre sikerüljön?

Figyelt kérdés
17 éves vagy 96 kg es 184cm! Fogyni és izmosodni szeretnék!étrendel kapcsolatban szeretnék tippeket. A gyúrásról van némi fogalmam, de a kardióról annyira nincsen. Milyen italport, vagy tablettát ajánlotok, hogy mind2t sikeres legyen? De a legfontosabb az étrend! Elég fáradékony vagyok suli illetve gyakorlat végére, de szeretném csinálni mellete a edzést! 15-20 kilo fogyás a cél sikerülhet 4-5 hónap alatt? És mellete testetépíteni?

2016. febr. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
5 honap alatt lehet talan de 6 alatt tuti olvasd el a sarga kapszulat abba minden meg van es ott is ir ilyen porokat meg bogyot de az nem kell csak a kaja legyen jo es az edzes
2016. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy kis baj.


A két dolog nem működik egyszerre.

2016. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De működik egyszerre a kettő, nagyon magas fehérjebevitel kell hozzá, megfelelő mennyiségű edzés, pihenés, és persze kifogástalan minőségű szteroid. Meg elméletileg kezdőknél nagyon kevés izmosodás lehetséges, mivel új a szervezet a kondi. Nézz a neten szálkásítő étrendet, lőjj be magadnak napi 7-800 kcal deficitet (ez kb havi 3 kiló zsír fogyás), heti 4 aerob, alkalmanként 1 óra (legjobb ébredés után) kocogás, gyors gyaloglás, elipszis tréner, bár én a szobabiciklire esküszöm, azt mindenki tudja egy órán keresztül tekerni. A maradék 3 napba pedig teljes test edzést végeznék. Pl hétfő-szerda-péntek kondi, a többi nap meg az aerob.

Étrendbe valami ilyesmin gondolkodnék:

[link]


Oké, hogy 70 kilós emberre írja, de azt nenézd, én pl annyi vagyok, viszont lassú az anyagcserém és 1400 kcal mellet tudok csak fogyni, gyanítom a tied se gyors, ha 17 évesen majdnem 100 kilósra híztál.

2016. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
új a szervezetnek a kondi*
2016. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kell nagyon magas fehérjebevitel, az felesleges, extrém esetben pedig egészségtelen.

A kezdő effektus igaz, kezdőknél van esély egy kis izmosodásra az elején deficitben is, de alapból tényleg nem megy a kettő, hiszen ellentétes feltételek kellenek hozzá, kalóriadeficit a fogyáshoz, kalóriatöbblet az izmosodáshoz.


Italpor és tabletta nem kell, jó étrend, jó edzés igen.

A kardióhoz nem értek, de hogy az izmosodáshoz és a fogyáshoz nem szükséges, az biztos. Hasznos tud lenni, de ez nem az én asztalom, én nem is kardiózom, legjobb tudomásom szerint s nem is foglalkozom vele, hogy milyen típusú az a mozgás, amit az edzésen túl végzek.


A fáradékonyságnak még jót is tehet az edzés, persze megfelelő alvás és tápanyagbevitel az kell. A testépítő étkezésről gondolom, van némi tudásod, első körben azt javaslom (nekem az kizárt, én alternatív utakat követek, hisz a lényeg, hogy a test megkapja, ami kell neki, egészen más makrók is megfelelnek, persze fehérje ugyanúgy kell rendesen, akármi is van, szálkásítás, izomépítés, fekvés a pamlagon. utóbbi esetben kicsit kevesebb kell, de a test folyamatai igénylik az aminosavakat és fogyáskor általában előnyösebb is a több fehérje, a költséges izmokból szívesen bont a test kalóriahiányban, ez elég logikus is, túlélésre játszik).

2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szval az is jo, ha a kajára nagyon oda figyelek és mellete gyúrok? Attol is fogok fogyni?
2016. febr. 21. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!