Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a szobabicikl...

Erős Krisztina kérdése:

Mennyire hatásos a szobabicikli ha hasról szeretnék fogyni, mert már minden honnan fogytam! 3 hónap alatt 8kg-ot! De a hasamon még van egy kevéske! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
45 percet szoktam tekerni,és utána 100-150 hasprés!persze azért figyelek az étkezésre is!

2016. febr. 22. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha figyelsz az étkezésre, és mellé szobabringázol, az hatásos. De azt sehogy sem tudod irányítani, hogy honnan fogyj. Épp ezért felesleges hasizomerősítő gyakorlatokat csinálni ha fogyni akarsz, mert ezek erősítenek, nem égetnek sok kalóriát. És az nem ér semmit, ha a "zsír alatt vannak kockáid".
2016. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ha feljön egy-két kiló, rögtön a hasamon kezd el látszani. És persze onnan is megy le legutoljára.

Szóval csak kitartás, előbb-utóbb ott is fog látszani. Ha normálisan eszel, és nincs semmi olyan problémád, amitől pl. puffadsz, vagy nincsenek nőgyógyászati gondjaid (mert ilyenektől is lehet nagy) akkor le fog menni.

De azért reális céljaid legyenek. A női has általában nem deszka lapos. Hanem vagy egy kis íve, formája.

2016. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!Szép napot!! :-D
2016. febr. 22. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire hatásos? Másfél éve kezdtem napi 1-1.5 órát szobabiciklizni, akkor 105 kiló voltam, most pedig 69, persze azért figyeltem a kajára is. Szénhidrátot csak reggel és délbe ettem, délután már csak saláta,hús,túró,cottage cheese, fehérje turmix ment.
2016. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!