Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, már 3...

Miért nem fogyok, már 3 hónapja járok edzeni naponta min 1-1.5 órát?

Figyelt kérdés
Semmit sem fogytam az elmúlt hónapok alatt csak formálódtam.Az étrendemen nem változtattam,mert eddig is próbáltam egészségesen táplálkozni.Naponta minimum 3liter vizet iszok.Amúgy 173cm vagyok és 84 kiló.Mit csinálok rosszul?Vagy van valami fogyasztószer ami segítene esetleg?
2011. nov. 13. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
A centi a lényeg, nem a kiló.
2011. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos centiben sem változtam.
2011. nov. 13. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:

ha nincs kalóriadeficit, ne várd a fogyást! az egészséges és a hízlaló kaja nem zárja ki egymást, pl. a méz meg a rozskenyér, meg a zabpehely nagyon egészséges, de ha túl sokat eszel belőle, ugyanúgy hízlal.

írd le, hogy miket eszel 1 nap, mennyiségekkel együtt, hátha tudunk segíteni.

2011. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%-ban az étrend számít, és 30%-ban a sport. Ha a kaját nem számolod pontosan, akkor nagyon komoly buktatók vannak sajnos.
2011. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Részben igazatok van az étrenddel kapcsolatban.Viszont az lenne a logikus szerintem,hogy ha mozgok és ugyan azt,illetve ugyan annyit eszek,mint azelőtt akkor fogyok még ha csak keveset is.
2011. nov. 14. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem logikus, mert ha pl. megeszel naponta 4000 kalóriát, és aztán mellette mozogsz, attól még fogyni nem fogsz.
2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez akkor sem logikus,mert ha folytatsz egy életvitelt és csak ha annyit teszel,hogy mozogsz, akkor is kéne valami változásnak lennie.Amúgy naponta maximum olyan 1200-1300 kalória körül ehetek és este alvás előtt kb 4-5 órával már semmit sem eszek.Sok zöldséget,gyümölcsöt,húst eszek az édességet kerülöm,igaz nem mondtam le róla teljesen,mert néha belefér egy kis csoki vagy ilyesmi.A gyorséttermi kajákról meg abszolút lemondtam,ami régen mindennapos volt nálam.
2011. nov. 14. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt valami nagyon nem kóser! Én 85 kilóról indultam, 1900 kcal körül eszem (sokszor túllépve) és meg van a heti fél kiló minusz ami kellene, és heti 3-szor járok edzeni kb. 3/4-1 órát. Tehát szerintem vagy nem vagy őszinte magaddal sem, vagy rosszl számolsz, vagy valamilyen egészségügyi problémád van.

1300 kcal az nagyon kevés, ha tényleg annyit ennél ennyi mozgás mellé, akkor már legalább 10 kilót kellett volna fogynod. Számolod azt a kalóriát, vagy csak saccolod?

2011. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak saccolom,mert elég rendszertelenül étkezek.Főtt kaját ritkán eszek.Általában reggel nem is eszek csak max 1 kávét iszok.Tudom,hogy normálisan kellene egyek reggeli meg ilyesmi,de nem mindig jön össze, az ebéd meg ki is marad általában ilyenkor eszek egy szelet csokit,vagy pogácsát jó esetben,viszont este nem eszek zsíros,nehéz dolgokat csak gyümölcsöt vagy zöldséget.Lehet orvoshoz kéne forduljak mégiscsak.
2011. nov. 15. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért szerintem számold az át pontosan. Én is azt hittem, hogy keveset eszem, meg nem eszem nehéz dolgokat. Az a fajta ember vagyok, aki egy angolszalonnáról lehúzza az 1 cm zsírt, mert nem is szeretem. Mindenből mindig kéket választok, stb. Mióta számolom látom, hogy konkrétan megdöbbentően sok zsírt viszek be a normális arányhoz képest. Szóval hidd el, könnyen összejön akár 3000 kcal is, és simán lehet, hogy te is túl zsírosan eszel.

A másik meg az anygacseréd. Ha rendszertelenül, össze-vissza eszel, ráadásul keveset úgy, hogy sportolsz is mellette, azzal simán be tudod lassítani az alap anyagcserédet - onnantól meg a szervezeted inkább ezerrel tartalékol, minthigy zsírt bontson.

2011. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!