Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapos diéta a teljes...

1 hónapos diéta a teljes kockahas eléréséhez?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, a testzsírszázalékom 12-13% között van,a hasam így is kockás valamennyire,de a hasam alján van egy vékonyabb zsírréteg is.Ezt 1 hónapos diétával el lehet tüntetni?(heti 8-szor edzek)

2016. febr. 24. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először tömegelj, aztán szálkásíts, mivel nincs rajtad sok zsír. Amúgy 1 hónap alatt szinte nem lehet szemmel látható változást elérni.
2016. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szálkásítás alatt mit értesz?
2016. febr. 24. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, mivel ő testzsírszázalékot akar csökkenteni, szálkásítania kell. Teljesen emberfüggő, hogy valaki 10 vagy 12 vagy 20% fölött kezd szálkásításba, ez az ő döntése.

S kis testzsírszázaléknál határozottan sokat tud számítani néhány kiló zsír leadása, többet nehéz is elérni naturálban nagy izomveszteség nélkül... Úgyhogy de, ez egy teljesen logikus lépés.


Úgyhogy szálkásíts, kérdező. Ez azt jelenti, hogy kalórideficitben zsírt vesztesz, miközben persze továbbra is edzel.

2016. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti 8x respect ocsem en azt mondom hogy tomeglni kene mert az izom egeti a zsirt az meg nincs rajtad szerintem amilyeneket kerdezel es amennyit edzel
2016. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából már 2 hónapja edzek így keményen,de semmi változást nem látok a hasamon.(egyébként sokat eszek).Ezért gondoltam arra,hogy diétázni kéne.
2016. febr. 25. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, látszik hogy nem vagy tisztában az alapfogalmakkal sem, igy felesleges edzeni. Szerintem olvasd el a sárgakapszulát. Ha 12-es zsírral nincsenek kockáid, akkor kevés az izmod ezért kell tömegelni. És tényleg, ha így edzel csak az idődet vesztegeted. Sárgakapszula!!!
2016. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!