Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy történhetett ez? Hogy...

Hogy történhetett ez? Hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés

56 kg voltam ősszel,imádtam,igaz a kajára nemúgy figyeltem a télen,de úgy voltam vele,hogy napi 13 órát talpalok,lemozgom..hát nem..61kg lettem,és egyszerűen nem értem...napi egyszer ettem,akkor sem bezabálva,dehát hogy lehet ez? A stressztől lehet hízni?Régebben semmi mozgással tartottam a súlyom ,most érzem magamon,hogy kényelmetlenül érzem magam a hízás miatt..ennyit jelent egy kis kenyér meg üdítő? 5kg??!! Akkor inkább nem.kérek ebből..itt a jó idő,szeretném visszakapni az 56kgmat,ha sportolok,elhagyom a kenyeret,kalóriát számolok,akkor lehetek még 56-57 kg még húsvétra? Nem azonnal akarom semmissé tenni a hibám,csak irtóra haragszok magamra,és minél előbb megszabadulni a gátlásaimtól emiatt!!! Az önbizalmam hazavágta teljesen..most vagyok túl egy szakításon,elhagytam magam. :(

166/61 :(

'


2016. febr. 25. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
:D hát húsvétra már ha belegebedsz sem...
2016. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert? 1hónap alatt nem lehet 4-5kgt fogyni?
2016. febr. 25. 08:19
 3/7 anonim ***** válasza:
legjobb esetben is 1 kg/het a normalis fogyas. grammra/kaloriara kiszamolt kajaval es heti 5 edzes(2 aerob, 3 sulyzos).
2016. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan vészes, hogy emiatt kiborulj.

Figyelj oda, nyugodj meg, ha kiegyensúlyozottabb leszel, akkor jobban oda tudsz figyelni az étkezésre. Mozogj, mert az a stressz levezetésére is nagyon jó.

És tényleg ne lásd ilyen sötéten a dolgokat. Nem olyan durva a súlyod.

2016. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szabi.L ***** válasza:
5kg simán lemehet egy hónap alatt kezdőknél. Persze ez nem mind zsír, hanem víz is megy le, amit a sok egyszerű szénhidrát megkötött. De ez még bőven az egészséges tartományban van.
2016. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És a megkötött víz mivel megy ki legjobban?
2016. febr. 25. 15:28
 7/7 Szabi.L ***** válasza:

Ha pl. elhagyod az egyszerű szénhidrátokat, mint a pékáruk, cukros , feldolgozott termékek(üdítők, virsli ,szalámi stb.)

Mellé még rendbe kellene tenni az étrended is.


Magyarul, ha egészségesen étkezel.

2016. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!