Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés utáni fogyókúra? Hogyan?

Szülés utáni fogyókúra? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hónapja szültem iker babàimat császár metszéssel, rettentően megnyúlt a hasamon a bőr mivel csak előre nőtt a hasam. 150 centimhez 70 kg lettem a szoptatás alatt mióta abba hagytam lejött 3 kg.Sajnos szetnyilt a hasizmom így nem tudom milyen torna lenne a megfelelő. Tudnátok segíteni? Köszönöm :)

2015. dec. 21. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy köldök sérvem is van. :)
2015. dec. 21. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogyni leginkább diétával lehet, mellé minél több mozgás nem árt persze. Akármilyen amit tudsz csinálni. Talán erről orvost érdemes kérdezni.
2015. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom a kalóriabázis.hu nevű oldalt. Nagyon hasznos.

A lényeg, hogy egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, és száraz (zsírtalan) húst. Persze mindenből ehetsz, csak mértékkel. Erre jó a kalóriabázis.hu, mert megmutatja, hogy mennyit kéne enned az adott ételből.

Nagyon jó m ozgás például a gyaloglás, biciklizés, korcsolya, görkori, úszás...

Heti 0.5kg fogyás jó cél lenne. Sok sikert!

2015. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj testmozgást csinálni,anélkül is tuti,hogy lefogysz,elég annyi,hogy keveset egyél.
2015. dec. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az úszást mondanám neked. Ha zavar a hasad, akkor fürdőruhában, nem bikiniben. :)

Nem tudom szoptatsz-e, akkor biztos figyelsz az étkezésre.

Ha nem, igyekezz egészségesen táplálkozni (tudom két picur mellett nagyon nehéz), kevés édesség, zsíros étel, sok zöldség, gyümölcs.

Több fehérje, kevesebb szénhidrát.

2015. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos epekoves vagyok így oda figyelek az étkezésre. Az úszás jó ötlet:)) Nehéz így tényleg! :) ;)
2015. dec. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!