Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a vádlimnak?

Mi baja lehet a vádlimnak?

Figyelt kérdés
Ahogy megyek vagy elég csak befeszítenem rögtön azt érzem, hogy bele áll a görcs. Azt hiszem valami ásványianyag hiányom lehet, csak nem tudom melyik. Azért kellemetlen ez nekem, mert ma tornázni is szeretnék, de ha már attól is görcsöl ha felállok, akkor így nehéz lesz. A koffeinhez lehet köze? Úgyis pár napja elkezdtem kávézni, ezelőtt nem ittam és nem is volt ilyen problémám.
2010. ápr. 1. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy köze legyen a kávéhoz, de egy egyszerű kísérlettel eldöntheted: hagyd abba a kávét, és figyeld magad pár napig. Egyébként valószínűbb, hogy kalcium- és magnéziumhiányod van, ezeket pótold. Erre rengeteg lehetőség van.
2010. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a kávétól az biztos. az előttem szóló nagyon jól írta. Magnézium és kálciumhiányod van!MagneB6-ot szedjél nagyon jó!
2010. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Közvetetten mégis lehet köze a kávéhoz, ugyanis a kávé vízhajtó hatású, tehát ha megiszod a kávékat, de nem fogyasztasz több folyadékot (vizet, teát, levest stb.), akkor folyadékhiányos állapotba kerülhetett a szervezeted, ami járhat ilyen tünetekkel, sőt ennél sokkal rosszabbakkal is. Mondhatni, hogy ha folyadékhiányod van, akkor boldog lehetsz, hogy ez vádligörcsben nyilvánul meg. Mindenképp legyen meg a napi 2-3 liter folyadékbeviteled!
2010. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor biztosan az volt a gond. Tegnap én tettem fel itt egy kérdést, ugyanis egész nap nem ettem egy falatot sem olyan szinten nem voltam éhes, viszont 3x ittam kávét és ehhez képest alig ittam vizet. egyszerűen nem tudtam erőltetni, olyan szinten taszított, hogy elkezdtem öklendezni mihelyt a számhoz vettem a poharat.
2010. ápr. 1. 08:48
 5/11 anonim ***** válasza:
A kolléganőm a Magne B6-ra esküszik.
2010. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Akkor örülj, hogy ilyen hamar jelzést kaptál, Ha nem megy le a víz, akkor igyál bármi mást, vagy edd a kedvenc levesedet. A Magne B6-ot is hiába szeded be, ha nem iszol eleget, akkor lehet, hogy több kárt okoz, mint hasznot! Mindenféle vitamin, gyógyszer, ásványi anyag, nyomelem csak vízzel tudja kifejteni a pozitív hatását.
2010. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként kicsit gyorsnak tűnik az indításod is. Ha pár napja kezdtél kávézni, akkor sok az a napi három.
2010. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy azt vettem észre a kávé az, ami elveszi az étvágyamat. Persze ezzel nem koplalni szeretnék, ma már reggeliztem. Ezentúl max reggel fogok inni és csak egy kis csészével.
2010. ápr. 1. 09:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az éhgyomorra kávé meg a reggeli kihagyása külön-külön is egészségtelen? Tehát ha fogyni akarsz, ezt nem érdemes csinálni, hogy reggeli helyett kávézzál. Már ha jól értettelek.
2010. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos jól értettél. Barátnőm így csinálta, neki is bevált és innen volt az ötlet, hogy kipróbálom. Hobbi szinten sosem ittam kávét és nem is szándékozom sokáig így csinálni. Pár hétig meg csak nem okozok olyan nagy kárt ezzel, nem?
2010. ápr. 1. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!