Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne még fogynom?...

Szerintetek kéne még fogynom? (Kép)

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 57-8 kg. Szerintetek is van még hova fogynom? Kicsit ducinak érzem magam:/

[link]


2016. febr. 29. 22:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem nem vagy duci. :)
2016. febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy duci, de a kép alapján olyan mintha nagy hasad lenne.
2016. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) szerintem csak hülyén van rajtam a nadrágom és azért tűnik olyan nagynak:/
2016. febr. 29. 22:35
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
A hasadon van háj, hiába optimális a súlyod.
2016. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél fel egy "megfelelő" nadrágot, ami nem áll rajtad hülyén :)


De nagy baj nincs, ha szeretnél akkor még fogyhatsz, ha nem akkor így is jó vagy. :)

2016. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elég rossz ez a kép a nadrágod mintha kicsi lenne a póló meg aztán tényleg mindent takar. A fényviszonyok meg a fekete-fehér kép miatt meg olyan mintha nagy lenne a hasad. De egyébként nem kell tovább fogynod inkább csak válts súlyzós edzésekre
2016. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a lábad jó...no, de a hasad...ha leengeded a kezed, akkor mégjobban megereszkedik a has. Valamit kezdjél vele
2016. febr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nincs megereszkedve hanem a nadrág ott lejjebb van csúszva nem pedig a hájam lóg rá!
2016. febr. 29. 23:18
 9/17 anonim válasza:
Sajnos ez a kép nagyon előnytelen, ebből nem lehet objektíven megítélni. Vegyél fel fürdőruhát 3s úgy fotózd magad szemből és oldalról is
2016. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Ez a kép-ruha-fényviszonyok kombó tényleg nem valami jó, de ezzel együtt is túl sok felesleg látszik rajtad, ami a számok alapján meglepő. Szedj fel izmot mihamarabb, mert nagyon rád fér. Úgy lehet, hogy nem is kell még fogynod, a felesleget szálkás testre vonatkoztatva értettem, egy átlagembernek, pláne, ha nő, nem kell elérnie azt. Semmi baj egy kis hájjal, de így kevés izommal nem néz ki jól.
2016. febr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!