Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak egy kiadós ebéd után,...

Ha csak egy kiadós ebéd után, vagy este nagyobb a hasam, és néz ki a lent látható képhez hasonlóan, akkor most van rajtam felesleg vagy nem?

Figyelt kérdés

Reggel mindig szép, lapos hassal kelek. Nincs tapasztalatom ebben az egész témában, de tény, hogy nem nagyon sportolok és különösebben az étkezésre sem figyelek. De ha lenne rajtam felesleg, akkor az mindig látszana, nem? Nem csak evés után... vagy rosszul gondolom?

Reggel ilyen szokott lenni (csak az enyém nem feszes mert ugye nem sportolok): [link]

Este, a "sok" evés után viszont ilyen: [link]


Nem szoktak soha hurkáim lenni, az egész has felülete sima, de nagy, még oldalt is...

bocsi, ha rossz a téma, remélem tudtok segíteni.


2016. márc. 1. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, reggel üres a hasad, este meg nem, mivel egész nap ettél.
2016. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval kevesebbet kéne ennem?
2016. márc. 1. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem... Képzeld, az anorexiásoknak is nagy a hasuk, amikor összecsomósodik, összeszárad a gyomruk. Mondhatnám, nagyon egészséges. (Viccet félretéve, nem vagy kövér, és nnyugodtan ehetsz ennyit, még többet is)
2016. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2016. márc. 1. 17:28
 5/5 anonim válasza:
Ha belegondolsz, amikor eszel annak valahova mennie kell.. ez teljesen normális még a fitneszmodellek hasa is így néz ki evés után csak nyilván azt már nem szeretik mutogatni. Nem kell kevesebbet enned ha így nézel ki kb mint a képen esetleg ha picit rásportolsz az izomtól feszesebb lesz a hasad.
2018. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!