Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynom kéne? Ha...

Szerintetek fogynom kéne? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok és 62kg.

Szerintetek ez sok?

Esetleg diétákat vagy tornákat tudnátok ajanlani?



2016. márc. 2. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de azért sportolhatsz.
2016. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Őszintén szólva, én 14 évesen vagyok 179 cm és kb 65 kg. Baromi sokszor érzem magam kövérnek,viszont mindenki azt mondja, hogy pont megfelelő. Nade milyen egy "nő"? SEMMI NEM JÓ NEKI. :) Így úgy döntöttem, hogy (mivel jön a nyár) dobok le egy pár kg-t. :) Viszont semmiképp nem ajánlom a diétát. Mivel egy lány akkor boldog, ha annyit ehet, amennyit akar, és amit. Meg persze nem tesz jót. Inkább változtass az étrendeden. Pl teljes kiőrlésű kenyér, édesség helyett valami gyümölcs. Persze ez nem jelenti az édesség megvonást, csak mindent módjával kell csinálnod. :) Aztán a sport. Itt ne azonnal az edzőteremre gondolj, mivel egy csomó dolgot otthon is megtudsz csinálni. Youtubeon egy halom dolgot találsz. :) Hasra, combra, fenékre stb. Mellesleg az internet kiváló minderre, hisz mindent megtalálsz. Jön a jó idő, így a biciklit ajánlom, és a futást. :)

Ezekkel formában tarthatod magad, ha mégis úgy éreznéd, hogy kövér vagy. :)

De tudniillik, hogy a 172 cm-hez a 62 kg elfogadható. :)

2016. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amint jön a jo idő tényleg elkezdek sportolni,tavaly is mindennap jártam biciklizni nyáron,de azért idén kicsit több sportolást tervezek.

Egyenként semmiképp se akartam kondizterembe menni az elég a suliba.( az 5 tesiből 2 kondi)

2016. márc. 2. 20:52
 4/4 Szabi.L ***** válasza:

A számok semmit nem mondanak. A sportolás és egy jól összeállított étrend mindig segíthet. Szóval ha akarsz változtatni a külsődön, akár kövér vagy, akár nem, akkor mindképp érdemes rendbe tenni az étkezéseid és valami sportot elkezdeni.


minta étrend: [link]

2016. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!