Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minimálisra csökkentem a...

Ha minimálisra csökkentem a szénhidrátot, azzal 1hónap alatt mennyit lehetne fogyni?

Figyelt kérdés

És ezt tartanám, mint életmódváltás.

Mit gondoltok?


174cm/65kg


(Ne azt mondjátok, h ne fogyjak, stb, hanem a kérdésre válaszoljatok légyszi! Aki tud..)


2010. ápr. 1. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
azzal csak jól szétcseszed a vércukorszintedet.
2010. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt ne tedd! A szervezetednek mindenképpen szüksége van szénhidrátra, akkor is ha fogyózol!
2010. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
a minimálisra csökkented akkor valószínű jópár kiló lemegy.heti 1 legalább. mikor diétázom akkor is én lecsökkentem a szénhidrátot és azzal lehet a legjobban fogyni. Az már más kérdés hogy neked nem kéne fogynod.
2010. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első voltam. egy nőnek naponta legalább 150 g szénhidrát elfogyasztását igényli a szervezete.


belegondoltál, hogy ha nem eszel szénhidrátot, mit eszel majd helyette? tömény zsírt és fehérjét?!

2010. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

és ha nem ehetsz szénhidrátot, azt jelenti, nem ehetsz gyümölcsöket, tejtermékeket és zöldségeket sem, mert hogy abban vannak szénhidrátok...

hol lesznek a vitaminok, a rostok, a nyomelemek?

2010. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Könyörgöm, " egy nőnek 150 gramm szénhidrátra van szüksége ", HAHA, én tavaly teljesen KIIRTOTTAM a szénhidrátot és 20 kiló fogytam 2 hónap alatt, jujj valyon nagyot tévedtem ? xDDD


Persze nem tagadom, hogy mozogtam, de be ne vedd már, hogyha nem fogasztasz burgonyát meg müzlit akkor nem fogsz ! Hiszen a legnehezebb a szénhidrátot elhagyni és a nehéz dolgoknak mindig van eredményük, nemde ?


Vágj bele és inkább azzal foglalkozz, hogy kibird és nem azzal, hogy hatásos-e. Hatásos, azt garantálom, én 14 éves lány létemre fogytam 75- ről 55-re, kijelenthetem, hogy semmi " szénhidrát hiányra utaló " betegségem nem volt azóta se, talán azért, mert ilyesmi nem is létezik

2010. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. ápr. 3. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:

04-03 21:04


asszem, neked voltaképp fogalmad sincs, mik azok a szénhidrátok. megnyugodtam, mert szinte biztos vagyok abban, hogy NEM voltál szénhidrátmentes diétán...


szénhidrát KELL a szervezet működéséhez, ez elhagyhatatlan!

2010. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem XDDD HÁHÁ, tévedsz, én kiirtottam szénhidrátokat és ne nyugodj meg, mert sötétben turkálsz és én úúgy élvezem XDDDD


LOL, el sem tudjátok képzelni magatokat szénhidrátok nélkül igaz ? úgy ahogy az én kockás hasimat sem és az egész izomkolosszus testemet, na de adok egy tanácsot kicsinyeim : AGYBÓL JÖN


ODA kell gyúrni, ha elakarjátok hagyni a szénhidrátokat, mert AKARAT és ÖNVÁLLALKOZÁS, nem médiaszenny tanács

Nem várok 100%ot a válaszomra, tudod ? , húsfüggő vagyok és nem gyümölcs, 2 éve Atkins-on élek, nem hiányzik vasárnap délután a csokiszelet és köszönöm remekül vagyok !


Ennyi.

2010. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jó van akkor, csókoltatlak téged is és a ragyákat is az arcodon.

csá, elveszítettem az érdeklődésem irántad.

2010. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!