Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy sülyfelesleggel küzdök!...

Nagy sülyfelesleggel küzdök! Mit ajánlatok, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés
Minden jó tanácsnak örülök!!!
2010. ápr. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Evés és mozgás. Ennek kellene egyensúlyban lennie.

Az elsőt csökkentsd egy kicsit, a másikat növeld egy kicsit. Minden nap.

Én nem hamukázok neked. Látod ezért is van vagy 54 %-om. Valami kis bögre folyton visszaveszi.

2010. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom mit jelent a nagy súlyfelesleg, de ha annyira nagy, akkor először táplálkozás változtatással kéne kicsit leadni, hogy bírja a szíved a strapát. Kicsit érthetőbben, ne állj neki rögtön futni vagy erőgyakorlatokat végezni súlyokkal, kezdd mondjuk inkább sétával, de persze ne olyan lassan, mintha randin lennél:)

GI diétát ismered? ebben a diétában az ételek vércukorszintre való hatását táblázatokba osztja, nyilván 100 as a cukor, és vannak ezalatt bőven kisebb glikémiás indexű kaják, (keresek táblázatot neked).

Ezzel a diétával a sógornőm legalább 30 kg-ot fogyott éhezés nélkül. Én is hasonló diétát csinálok orvosilag:S de én sem voltam éhes egy mp-ig sem:) ha érdekel a téma, tudok ajánlani könyveket, keresek linkeket neked.

2010. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Googleban a GI táblázat ra bejön egy rakat találat:)

2010. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

/40 kiló súlyfeleslegem van! :( /

2010. ápr. 2. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit:) ja, a diéta több néven fut:


GI diéta, glücky, south beach diéta, low carb, szénhidrát szegény, súlykontroll- béres alexandra neve alatt..


sok sikert és kitartást kívánok neked:) azt el is felejtettem, hogy írtam e, hogy sógornőm a 30 kg vesztesége alatt egy mp-ig nem volt éhes? :))))

2010. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt sikerült a sógornődnek "ledobni" a 30 kilót?
2010. ápr. 4. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép lassan, hónapok alatt, az esküvőnk előtt kezdett fogyózni pár hónappal, aztán folytatta, és még ledobott jópár kilót.. az ugye a jó, ha szép folyamatosan fogysz. Ugyi a 40 + sem 2 hét alatt ment fel. Egyébként pajzsmiriggyel minden rendben? ha azzal van gond, akkor amiatt is lehet súlyfelesleged.
2010. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!