Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felüléssel lehet fogyni? Ha...

Felüléssel lehet fogyni? Ha igen kb. hány kilót?

Figyelt kérdés

#y-y
2016. márc. 5. 16:50
 1/7 anonim válasza:
Nem, attól csak izmosodik a has. Bár valahol olvastam, hogy káros a gerincnek, és nem szabadna.
2016. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mivel lehet?:/
2016. márc. 5. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a hasprés és a többi ajánlatos, a felülés nem.

Nyilván nem fogysz csak attól, hogy edzel, az az étrenden múlik. A mozgás persze segít, de simán túl lehet enni magad edzés mellett (a tömegelés erről szól). S egy kis hasedzés kalóriaégetése amúgyis minimális.

2016. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mivel lehet?:/
2016. márc. 5. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel?

Egyél keveset és normálisan, és mozogj mellé rendesen, valami normálist sportot.

Ha csak felüléssel lehetne fogyni, akkor mindenki vékony lenne, nem gondolod?

2016. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Nem lenne mindenki vékony, mivel van, aki sose végezne felüléseket. Én se. De értem a logikát, persze.


Kérdező, mondtuk már, hogy étrend. Egy jó étrend sokat segít a kalóriadeficitben és az egészség sem mellékes. A kalóriadeficittől fogysz, nem valamilyen edzéstől, de persze az edzés a kalóriaégetésben és az anyagcsere gyorsításában segíthet, izmosodhatsz is vele (kezdőként még deficitben is), amitől nagyobb lesz a kalóriaigényed... Segít és jó, de mit sem ér, ha túl sokat eszel mellé.

2016. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm.De nem kéne bunkózni egyből v-v.Véletlen 2x küldtem el...Istenem...v-v
2016. márc. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!