Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fekvőtámasszal, felüléssel...

Fekvőtámasszal, felüléssel lehet fogyni hasról?

Figyelt kérdés
Vagy ezeket csak izmosítanak?

2012. szept. 4. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában egyik sem ér semmit. A hasadról megfelelő étrend és mozgás kombinációjától fogsz fogyni, majd a genetikád eldönti, mikor honnan fogysz.
2012. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak izmosítanak - CSAK???

Mi a baj az izommal?

Az izom nehezebb mint a zsir, szoval ne adj arra, amit a merleg mutat.

Egy izmos(kockas) has 100x sexisebb mint egy zsiros, puha pocak.

A fekvotamasszal majdnem minden izmodat megdolgoztatod es szerintem az a fasza gyerek (fiu vagy lany) aki legalabb 5-10et le tud nyomni.


Johetnek az akarmilyen gebe lanyok, modelvezna pinak, ha nem tudnak egy fekvot sem lenyomni, akkor szinte semmi izmuk/allokepesseguk nincs. Ugyanez a felulessel es a guggolassal meg a huzodzkodassal.

Aki valamit is ert az edzeshez/alakformalashoz illetve ad magara annyit, hogy sportoljon, izmositson, az igenis tudjon megcsinalni valamennyi fekvot/felulest stb, szoval az, hogy ezek semmit nem ernek, ez igy egy oltari nagy baromsag...


Raadasul az izom egeti a legjobban a zsirt. Ha izmot gyursz magadnak az elobb-utobb meghalalja azzal, hogy elkezd zsirt egetni neked.

2012. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, a súlyt sose mérd, nézd a testarányaid.

A h*lye nőktől el kellene venni a mérleget (jáááj, van rajtam 1kiló30deka felesleg). Egy tükör sokkal többet mond.

2012. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy tükör sokkal többet mond. - pontosan! meg egy centi


Elkezdtem fekvotamaszozni. Vensegemre mar meg tudok csinalni 10et ugy hogy 2 honappal ezelott egyet sem.

Fel tudom magam huzni logasbol es lenyomok 200 felulest 'vidaman'. A merleg ugyanannyit mutat mint 2 honappal ezelott, viszont a nadragszijat egy lyukkal beljebb vettem, es egy regi gatya, ami eddig terdig jott fel, azt most be is tudom zipzarozni.

Ha a merlegre adnek barmit is ketsegbe esnek, hogy nem mozdult semmit.


Vegyel egy szabocentit es merd le a derekad, csipod, combod, meg akar a binyodat is. (ha lany vagy, a melled ne merd le mert az sajnos kisebb lesz... minden fogyas elso szenvedo alanya a cicik :(

2012. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!