Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 38 kg,160 cm....

14 éves vagyok 38 kg,160 cm. Szeretnék hízni de nem tudom hogyan hízhatnék. Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 11:59
 1/6 anonim válasza:
23%
Bizonyára olyan fajta vagy,aki nehezen hízik.ERbben az esetben, egyél kevesebbszer, de többet.Illetve a mozgást is csökkentsd. DE ne hagyd abba teljesen./Feltéve,ha mozogsz./ A mozgás nagyon fontos.:) Ezt tudom csak tanácsolni, sajnálom.
2016. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az első nagyon buta.

Edzél.

mindennap van egy ilyen kérdés lányoktól és minden nap van egy idióta válasz egy fiútól.

Elmész kondizni, vékony lányok lesznek többségben, ők nem lusták.

2016. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont,hogy többször kell enni,minimum másfél óránként,olyankor még nem áll le az anyagcsere,tehàt az újbóli beindítása,ami nagyon sok energiát elvon amúgy a szervezettől,nem lesz szükséges.Így tudsz hízni.
2016. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En azt mondanam egyel ugyan annyit mint most csak egyed tobbszor es keruld a magasan feldolgozott termekeket felvagott vaj margarin kenyer tej
2016. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amiket írnak, jó táplálkozási tanácsok egy élsportolónak, de te ettől nem fogsz elhízni, edzeni kell, és akkor már van értelme a táplálkozási tanácsoknak is, de nem ezen múlik neked. A hús a legfontosabb és edzeni kell
2016. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbáld ki az úszást. Nekem segített, mert mindig éhes lettem utána, így többet is ettem:)
2016. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!