Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok fogyási tanácsokat...

Tudnátok fogyási tanácsokat adni? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Úgy érzem, a lehető legtöbb módszert kipróbáltam, és nincs eredmény. Próbáltam már tisztító kúrát, de nem jött be. Egy héten 2 táncórám van, és ezenkívül szoktam otthon tornázni. A futást is kipróbáltam, de nem bírtam sokáig. A levegő hiánya elveszi a kedvemet tőle. Egyszerűen nem találok olyan módszert ami számomra tökéletes lenne. Inkább izmosodtam az elmúlt időkben, mint vékonyabb. Esetleg tudnátok ajánlani valamit? Nektek mi vált be? Inkább a fenék, és felsőcomb körüli résszel van problémám. 65 kg vagyok, 169 cm, és 17 éves. Tudnátok segíteni?

2015. okt. 27. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

De hogy eszel? Mert erről nem írtál, márpedig az a legfontosabb...

Ha táncolsz és tornázol, az egész jó, futni nem kell.

2015. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalóriabázis.hu <---
2015. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az étkezésemre ahogy tudok, odafigyelek. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszek. Reggelire vagy egy fél szelet teljes kiőrlésű kenyeret vagy gyümölcsöt eszek. Ebédre amit anyu főz, pl. Rántott húst párolt répával. Vacsorázni este 6kor szoktam vagy fél 7kor. Ilyenkor is általában vagy salátát vagy gyümölcsöt eszek.
2015. okt. 28. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr. Osváth Péter - Sportegészségügyi ismeretek. Ugyanez alpári módon: Sárga kapszula.
2015. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CallMe79 válasza:
0%
Ne zabálj sokat,És ne vegyél sok levegőt,mert köztudottan a levegő hízlal.
2015. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, kicsit szókimondó, de jó könyv:


[link]

2015. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 31. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!