Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld teával mennyi idö alatt...

Zöld teával mennyi idö alatt lehet fogyni kb 4 kilót?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok és 60 kg. Az elözö hónapban 57 voltam de újra feljöttek a kilók. Szoktam zöld teát inni viszont nem tudom hogy ha napi rendszerességgel 2 litert meginnék mennyi idö alatt menne le az a 4 kg. Valakinek tapasztalata van e esetleg ? Valamint ha nem 10 óra alatt iszom meg hanem 1 óra alatt akkor más lesz e hatása vagy lényegtelen?

2016. márc. 6. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A zöld tea önmagában nem fogyaszt. A sok folyadék viszont elősegíti az anyagcserét. Tehát ha fogyni fogsz, akkor nem a zöld teától, hanem attól, hogy sokat iszol.
2016. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Zöld tea nem fogyasztószer, így csak ettől nem fogsz lefogyni.

Emellett túladagolható, 9g teafű per nap felett káros, ha jól emlékszem.


Ha meg bolti üdítőt iszol, akkor elég sok cukrot is beviszel.

2016. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi lenne ha sportolnál esetleg? Égess el több kalóriát mint amennyit beviszel..

Sose értettem azokat akik sport nélkül akarnak fogyni. Valamit valamiért.

2016. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt, mint nélküle
2016. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A zöld teától önmagában semmit nem lehet fogyni! Ha odafigyelsz az étkezésedre, és sportolsz is mellette, akkor viszont remek kiegészítője lehet. Felgyorsítja az anyagcserét, és akár 5%-kal is növelheti a zsírégetés hatékonyságát.
2016. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cseriii válasza:
ha fogyni szeretnél sportolj valamit. pl futás és igyál sok folyadékot, persze ne üdítőt én ásványvizet szoktam 1,5 liter legalább naponta de inkább emellett maximum tejet vagy teát néha reggelire egy bögrével mert azért csak vízen élni uncsi... egyébként én egy kevés citrom és/vagy narancs levét is bele facsarom a vízbe hogy vigyek bele egy kis vitamint illetve hogy legyen íze is :)
2016. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cseriii válasza:
de inkább 2*
2016. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!