Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 napos diétát ajánlanátok?

100 napos diétát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok 79-80 kg és szeretnék lefogyni kb 100 nap alatt olyan 70-73 kilóra. Lehetséges? Mit ajánlotok?

Reggelire zabpelyhet szoktam enni néha mogyoróval kesudióval, vagy tükörtojást vagy virslit főzve/sütve. Ebédre általában valami rizs-csirke valamilyen módon + savanyúság. Vacsorára általában az előbbiekből valamelyik.


2016. márc. 6. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán lehetséges.

www.kaloriabazis.hu-n számold ki mennyi kcal-ra van szükséged a fogyáshoz, és csak annyit egyél. Mozogj mellé, és ennyi :)

2016. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapjaiban nem is rossz az etrend csak 1 tobbszor kenne enni 2 virsli egyeb ize felejtos tudom finom en is szeretem de na nem tudom mi van benne igy offos a zabpehely amugy jo a csirke is rizzsel hat ha mozogsz hozza rendesen akar fele annyi ido alatt is lemehet annyi zsir az mas kerdes hogy nem leszel 73 kg mert nemi izom is jon fel remelhetoleg de az csak javit a testkepeden

ehhez olvasd el a sarga kapszulat ingyen van googlez ra es kell egy merleg is

2016. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!