Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor indul be ÚJRA a fogyás?

Mikor indul be ÚJRA a fogyás?

Figyelt kérdés
Másfél hónap alatt lefogytam 7 kilót.Edzettem,meg odafigyeltem arra hogy mit eszek.Nem éheztem,nem edzettem túl sokat csak naponta egy órát.Viszont már egy hete nem fogytam egy dekát sem,pedig mindent úgy csinálok ahogy eddig.Miért van ez,és mikor indul be újra a fogyás?
2010. ápr. 2. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan amikor meg áll a fogyés,de semmi kéépen ne hagyd abba a fogyókúrád
2010. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.De nem ezt kérdeztem.

Eszemben sincs megállni,csak kíváncsi vagyok hogy még mennyit kell várnom hogy újra mutasson valami biztatót a mérleg.

2010. ápr. 2. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a stagnálás időszaka! De ha konkrétat akarsz, akkor elmondom, hogy én -10 kg után 3 hétig egy dekát se fogytam.
2010. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hétre állt le. Azt a tanácsot kaptam,hogy változtassak a szénhidrát adagomon. Na,vettem egy diós kalácsot, (tudom nem így kellett volna) be is vágtam vacsira:D azóta 3 nap alatt fogytam 1,5kilót. Biztos rosszul működök,mert ha bűnözök néha,mindig többet fogyok,mint amikor betartom szigorúan a diétát)
2010. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak: ha mindig ugyanannyi kcal viszel be a szervezet elkezd takarékolni, ezért stagnálásnál kicsit hintáztatni kell a kcal adagot, az majdnem mindegy hogy fölfelé vagy lefelé, de azért még is jobb néha picit többet enni. :D Az én fogyásomat meg egy pizza indította el. :D
2010. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat....Akkor én is egy kicsit lazábbra veszem a nadrágszíjat.Szuper,mert pont most van a húsvét. :)
2010. ápr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!