Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy cm-re fogytam...

Tündesz kérdése:

Létezik, hogy cm-re fogytam láthatóan de kg-ra nem? 2 mérlegen is megmértem magam, ugyan azt mutatja.

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 09:43
 1/10 anonim válasza:
100%
Sportolsz valamit? Mert az izom épülése az plusz kilókat eredményez, de attól még formálódsz és centikben lehet mérni a változást.
2016. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam hogy valaki beírja, hogy egy nő fogyókúrázás közben tingli-tangli tornától izmosodik.
2016. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2: Azért mert nő, nem csak tingli-tangli tornázhat :D

Kérdező:

Én egy időben egy dekát nem fogytam, a hasamból meg lement 20 centi. Igaz én futottam rengeteget.

2016. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy férfi eleinte kalória pluszba konditermi edzéssel egy hónap alatt 1 kiló izmot tud fejleszteni. Egy nő, (valószínűleg) otthoni edzéssel kalória minuszba, jófej leszek mondjuk 10 deka izmot szed fel. Nem tudom elképzelni hogy lehet h cm-re kisebb vagy de a súly változatlan. Hány centi minuszról beszélünk és hol?
2016. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Számomra is érthetetlen, józan paraszti ésszel , ha cm megy kg is megy.4-5cm.ről beszélünk. Oké, hogy reggeltől estig talpalok, szokásos háztartási munka, 2 kisgyerek, de eddig is ezt csináltam (3 éve) és változás nem volt. 1,5 hónapja hagytam el a tésztát cukrot, fehér kenyeret, de nem értem a mérleg tuti jó.
2016. márc. 9. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
de honnan ment le 4-5 centi? Hasról pl nem mérvadó pár centi különbség. Jobban behúzod valamiért, kevesebbet ettél aznap/elötte nap ezért kisebb stb stb, szóval hasnál semmit nem mond pár centi különbség.
2016. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, hasból is, de combomon és faromon is látszik. Passz!
2016. márc. 9. 16:18
 8/10 anonim válasza:
Persze, mert a nők, csak tingli-tangli tornára képesek. Értelmes válasz. Amúgy meg nem kell görcsösen a mérlegre hagyatkozni...
2016. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz a válaszomon? És mi ez, h a nők tingli tangli tornákra képesek? Inkább hallgattál volna, bölcs maradtál volna, honnan tudod, h én mit csinálok, mire vagyok képes. Nem ismerjük egymást szerintem. Ha érteném a helyzetem nem írtam volna ide. De már bánom is , mert túl sok az "Okos " ember!!!! Tisztelet a kivételnek!
2016. márc. 10. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is... A mérleg ugyanannyit mutat, viszont az övemet egy lyukkal beljebb kell kapcsolnom. Nem értem én sem
2016. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!