Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Fabianni mályvateával ami...

A Fabianni mályvateával ami (fosasztó) ha megiszok mindennap 1pohár olyan teát akkor lehet fogyni? és ha lehet 1 hét alatt kb mennyit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

És hosszabb távon mik a terveid? Azért kérdezem, mert ha hozzászoksz, tea nélkül már a normális adag se fog menni.


Ezen kívül 1 hét alatt úgy legyengülsz, hogy nem fogsz eljutni a wc-ig.

2010. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fogyni szeretnék 10kg-t ... fontos lenne...és miért gyengülnék le?:o
2010. ápr. 2. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mi történik, ha hashajtóval akarsz lefogyni: Első pár napban látványos eredményt érsz el, de csak a mérlegen. A nagy része annak, ami kijön, csak víz, zsírból egy dekát nem fogsz hashajtózással leadni! De pár napig még jól érzed magad, ha szerencséd van nem az utcán fog rádjönni a fosás. Majd mivel állandóan irritálva van a beled és gyorsan halad át a kaja, nagyon kevés hasznos anyag szívódik fel, fáradt leszel. Ha nem iszol eleget, elkezdesz kiszáradni. Minél tovább csinálod, annál inkább fáradt leszel, a beleid lassan ellustulnak, mivel állandó irritálásnak vannak kitéve. Lefogytál 10 kilót, amiből 9,5 víz és izom, abbahagyod, aminek következtében székrekedésed lesz. A víz visszajön, a jojó effektus is bekövetkezhet és többet visszaszedsz, mint amennyit leadtál. Ha 10 kilót akarsz fogyni, mozogj és mondj le a szemét szar hulladék kajákról. Iszonyat egyszerű, és még az egészségednek is jót tesz.
2010. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utolsónak van igaza!!!

Minden nap (vagy minden 2. nap)mozogj, vagy sétálj egyet a barátaiddal. Sok gyümölcsöt egyél (MINDEN NAP!!), és sok vizet is fogyassz!(hangsúlyozom:VIZET!)Néha még zöld teát is ihatsz, de arra se kapj rá nagyon. (a sok folyadék még szebbé is teszi a bőröd, és késlelteti az öregedést, magyarul nem leszel hamar ráncos.

2 választásod van: Vagy szeded befelé a rosszabbnál rosszabb szereket, és végzed az egészségtelen, sz@r fogyókúrákat, ami valóban nem használ, mert ha nem mozogsz, akkor visszaszeded a többszörösét is. Vagy pedig egészséges leszel, zabálod a gyümit, vizet, mozogsz (és rendesen eszel főtt ételt (vacsorára kevesebbet, akkor hamarabb eléred a célod:))

ennyi.

2010. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A többi választ nem én írtam, de 100%-ban igazuk van, köszönöm, hogy leírtátok!
2010. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szoktam inni,de csak egy héten egyszer
2010. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!