Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm vagyok, és 66 kg,...

162 cm vagyok, és 66 kg, szerintetek hány kilót kéne fogynom?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és kövérnek érzem magam,vagyis inkább nagy darabnak,főként a lábaim vastagok,de azok brutálisan:S40 cm a vádlim,és 60 cm a combom,az egész "egybe" van.Lehet-e még nekem ilyen lábam/alakom?

[link]

[link]

Mellesleg vastag csontozatú vagyok:(


2010. ápr. 2. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
~12-13 szerintem
2010. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem nem vagy kövér hanem csak erősebb alkat és a testsúlyod megfelelő. Ez egészséges állapot és ha büszkén kihangsúlyozod ami tetszik magadban, akkor ebből az alkatból nagy előnyre tehetsz szert.

Igaz - kicsit erősebb vagy az átlagnál, de ez előny - és nagyon határozott- és ilyen alkatnál a női formák sokkal jobban hangsúlyt kapnak.

2010. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy 10 kilót mindenképp kéne fogynod. én 160 cmvel voltam 67 kiló még tini koromban és bizony elég duci voltam (szerencsére arányosan) aztán lefogytam és most 50 kilósan van normál testalkatom.
2010. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is olyan nincs, hogy vastag csontozat. Ezt csak úgy mondják. Láttál már biosz órán csontvázat? 10 kg-ot kéne fogynod minimum! De reménykedj, hogy még nőni is fogsz és akkor fogyhatsz.
2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Már hogyne lenne olyan, hogy vastag csontozat! Ezt komolyan írtad?

Nem minden ember egyforma csontozatú és a csontozat kiterjed a csípő - váll szélességre. A csuklója senkinek nem hízik, csukló vastagságán látni, kinek milyen erős csontozata van.

De még mindig nem hiszem el, hogy azt hiszed, minden embernek egyformán erős - vastag a csontja.

Ne haragudj, de nevetségesen buta vagy, a helyedben nem írtam volna választ erre a kérdésre.

2010. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De nem ám a retusált fotókhoz kéne igazodni!
2010. ápr. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez az alkat még nem kövér és nem kell vele most még foglalkoznod. Fiatal vagy, éld büszkén az életed, mert ha hagyod hogy ez a gondolat eluralkodjon rajtad, tényleg nem fogsz tetszeni senkinek. Ha megtalálod magadban a szépet és arra koncentrálsz, azt hangsúlyozod, akkor ezt fogják mások is látni benned, vagyis szépnek látnak majd.

Engedd hogy szép legyél, mellőzd a negatív gondolatokat.

2010. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 timido ***** válasza:

Nekem is vastag a csontozatom, a bokám, mindenem. meg jó izmos.. Szóval van olyan hogy vastag csontozat, aminek én mondjuk örülök is, mert olyanokat estem már, hogy max csak megrántódott, vagy kificamodott a lábam, de törni még soha nem tört.

Amugy én 75 kg voltam, most 63 vagyok, és jelentősen vékonyodott a lábam, még el akarom érni az 58 - at, és ha te is csinálsz egy kis tornát otthon, vagy elmész futni ( én nem járok ) akkor neked is vékonyodni fog.

én amugy 167 cm vagyok.

2010. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!