Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná, hogy kb ez...

Valaki megmondaná, hogy kb ez mennyi kalória?

Figyelt kérdés

Nem szoktam számolgatni, nem szokásom és nem is vagyok nagyon tisztába a kalóriákkal, de azért most kiváncsi lettem, hogy egy napon kb mennyit fogyasztok. Leirok egy napot: másfélszelet korpás kenyér, vajjal, csirkesonkával, sajt és zöldség (pl. 1 paprika és 1 paradicsom)

1 tányér krumpli leves, egy darab csirkemell spenóttal. összesen 6 alma és 2dl tej. Csak úgy sacc per kb ha vki megtudná mondani. Általában ilyesmiket eszek. Előre is köszönöm:) ja és kihagytam a teákat, de azt mondjuk édesitővel szoktam, ugyh annak nagyon minimális lehet.


2010. ápr. 2. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
annyi kalóriakalkulátor van az interneten, és szerintem te is nagyon ügyes vagy és menni fog :)
2010. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igazad van:D csak gondoltam, hogy vki megkönnyiti a dolgom csak úgy sacc/kb. Mivel általaban mindent 100g-ra irnak ki és öszintén fingom sincs hogy mi mennyi.
2010. ápr. 2. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az kb. 50-60 gramm szénhidrátnak felel meg, tehát még a felét sem eszed meg annak, amire szüksége lenne a szervezetednek.
2010. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

saccra 1800-2000 kcal

vaj nem túl jó, sok kcal tartalmú a sajtok se jók mert átlag 350 kcal/10 dkg van bennük

a krumplileves általában rántással készül, ezért kb 400-500 kcal saccolom a tejből meg nem tudni milyet iszol mert a zsírszegény 2 deci 100 kcal, míg a zsíros házi lehet ennek a 3x is

2010. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel senki nem tudja megmondani, hogy NEKED mennyi másfél szelet kenyér (grammra), mennyi vajjal eszed, mennyi a sonka hozzá, mekkora tányérból eszed a levest, miböl mennyit raktál bele, mekkora egy darab csikremell, mennyi és hogy készitett a spenót - ezért semmit nem lehet megmondani.

Ahhoz, hogy ki lehetessen számolni, célszerü elöször mindent lemérni - enélkül csak találgatni lehetne, de azt is nehezen.

2010. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsónak... igen tisztában vagyok ezzel, csak egy átlagot kértem, amúgy nem nagy adagokat eszem, mértékkel.
2010. ápr. 2. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
www.kcal.hu
2010. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ma 19:29-es vagyok megint: az, hogy átlagos adagokat eszel, nem jelent semmit, mert ez mindenkinek mást jelent. Sok embernek egy átlagos rántotta 10 tojásból készül, másnak 2 a normális, van akinek az egy szelet kenyér fél cm vastag, másiknak meg legalább 2 cm. Szóval elég nehéz megsaccolni, és a különbség 2-5 szörös lehet minden gond nélkül.
2010. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!