Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem mennyi...

Megmondaná nekem mennyi kalória van ebben?

Figyelt kérdés

ezt ettem ma:

1 danone erdei gyümölcsös joghurt,

2 natur rudi

1 vizes zsemle üresen

3 kanál káposztás tészta.

előre is köszönöm.


2009. júl. 27. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

3 kanál? Az mire jó? Eszel is meg nem is? Jól se laksz, semmire se jó.


Ha diétázol (hiszen különben nem kérdeznéd a kalóriát) mért eszel 2 túrórudit egy nap?


Egyébként kalóriában nem lehet sok, sőt, nagyon kevés, viszont az a kevés cukros és szénhidrát dús, nem is tápláló, egyszerűen egészségtelen és nem célravezető így étkezni.

2009. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak nem akarok hízni mert tudom sovány vagyok mert 160 cm, és 48 kg vagyok csak kiborulok ha 1 dk val többet mutat a mérleg.köszönöm válaszod.
2009. júl. 27. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszus ilyet akkor ne csinálj... Tényleg sovány vagy, akkor ennyire nem kell drasztikusan odafigyelned az étkezésedre. Vigyázz vele, mert ha ennyire aggodalmaskodsz egy deka miatt is, abból könnyen komoly problémáid lehetnek! Evészavarok, anorexia, bulímia... Komolyan mondom, ne csak legyints rá!


Táplálkozz tartalmasabban, mert ez nem tesz jót a szervezetednek! Egyél rendesen reggelit, ebédet, vacsorát, elég ha csak az ebéd melegétel, de abból ne cska 3 kanállal egyél... Közte pedig gyümölcsök.

2009. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
talán bulemiás vagyok mert 2 éve mikor leadtam 12 kgt, 4 hónap alatt, azóta nagyon keveset eszem ha jóllakom egyszer utána 1 napig szinte semmit nem eszem. nekem minden az alakomról szól, bár néha nyillal a gyomromba, de ez akkor bulemia?amúgy azóta fogyózom mert egyszer amikor dagi voltam 1 srác beszólt nekem, hogy fogyjak le. azóta szenvedek nem akarom hogy hízzak.orvoshoz nem akarok menni, de hogy hadjam ezt abba? köszönöm segítségedet!
2009. júl. 27. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen táplálkozási zavar, mert ez így nem normális. Nem mondom, hogy rögtön pszichológus a megfelelő lépés... Szüleiddel mennyire jó a viszonyod? Meg tudsz ilyesmit beszélni Anyukáddal? Mert akkor nem ártana, ha elmondanád Neki. Talán már az is segítene, ha Vele erről beszélgethetnél, és elmennétek egy táplálkozás szakértőhöz, segítene Neked, hogy mi az ideális étkezés számodra, mennyi bevitt kalóriára van szüksége a szervezetednek, ami kell de nem hízol Tőle, és ha ezeket tudod, Te is nyugodtabban étkeznél, talán nem foglalkoznál vele annyit. Értem a problémádat, de ha nem megfelelően eszel, néha még koplalsz is, az nagyon káros az egészségre. Nem beszélve arról, hogy nagyon könnyen rosszabbodhat a helyzet!
2009. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!