Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az elhízásotok története?

Mi az elhízásotok története?

Figyelt kérdés
Nálam akkor indult meg a hízás mikor gimibe kerültem. Előtte 68 kg voltam de 9. év végére már 92. Tény hogy többet ettem de nőttem is. Ti mennyit hiztatok? Van-e más aki ilyen sokat ilyen rövid idő alatt? 17/L

2016. márc. 13. 06:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 honap alatt 25 kg egyszeruen csak izmot akartam novelni de nem tudtam mibol mit kell enni 70 voltam 95 lett a vege
2016. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mennyi idő alatt, de egy évvel a munkahelyváltás után +20-25 kg jött fel.


Korábban stresszes, könnyű fizikai munkát is igénylő állásom volt, onnan váltottam nagyon nyugis irodaira.

2016. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túl sok kalória bevitele, és a helytelen étrend - ez megfordítva a visszatérés a rendes kerékvágásba. Mindegy, magyarázod-e egyébbel, az oka nem gimi, szakítás, gyász, stb.
2016. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 5-11 éves koromig aktívan úsztam, aztán egy betegség következtében az edzéseket abba kellett hagynom. Ekkor híztam meg hirtelen 12 évesen 5 kg-t. Azóta már régen leadtam.

Most 159 centimhez 51 kg társul, és sportolok emellett, bár nem napi szinten.


25N

2016. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én másfél év alatt híztam 25 kg-ot. 85 kg voltam, amikor kikerültem az egyetemről. Pályakezdőként egy alkatrészek forgalmazásával foglalkozó cégnél lettem üzletkötő mérnök. Sajnos egész nap úton voltam, így csak rendszertelenül és többnyire gyorséttermi ételeket ettem, azt is a kocsiban. Másrészt a sportra sem jutott semmi időm. Este alig vártam, hogy belezuhanhassak az ágyba. Na meg a sok üzleti ebéd és vacsora, ahol az emberre furán néztek ha salátát kért fehér hússal (csirke, hal, stb.). Szép lassan jöttek fel a kilók. Akkor éreztem csak, hogy baj van, amikor a feleségem sem kívánt annyira. Szerencsémre az egyik helyi gyárban éppen mérnököket kerestek egy új induló projektre. Felvételt nyertem, így volt már időm és lehetőségem arra, hogy mozogjak és odafigyeljek, hogy mit egyek. Másfél év alatt adtam le a felszedett kilókat, most 82 kiló vagyok a 180 cm magasságomhoz.
2016. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Minden gyerek után rajtam maradt 10 kg, most 30 kg-mal vagyok több, mint 20 évesen.


48/F

2016. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nem figyelnek oda magukra amikor meg már gondba vannak mindenféle gyors és ROSZZ fogyási módszerekbe kezdenek mert az hiszik az éhezésben van a titok...
2016. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. 25 év alatt kb. 25 kilót... Ipari mennyiségben ettem mindennap, zsírosan, keményítősen, cukrosan (plusz fehérjedúsan és rengeteg zöldséggel, több kiló zöldség betermelése egy délután az nekem nem volt gond sosem).

A fogyásom első 5 évében is viszonylag sokat ettem (szerintem nem, de mások jóval kevesebbel fogynak), ami eleinte OK volt, utána nem. Ez van.


Sose fogok visszahízni, mert életmódot váltottam s így már csak kicsit eszem magam túl néha, attól pedig nem hízom (főleg, hogy mínuszos napokat is simán tartok). Jó lett volna ifjan tudni az alapokat a számomra megfelelő táplálkozásról, de így se rossz. Legalább így kénytelen voltam változtatni s most jobb nekem.

2016. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyszercsak azt vettem észre, hogy rengeteget híztam és egy centit sem nőttem. Gondolom nagyon össze-vissza zabáltam és így vagyok most 78 kg (legalább 5 kilót felszedtem fél év alatt) 179 cm és 13 éves... De már próbálok fogyni. Nyárra remélem leadok 8-10 kilót. Ha növök is akkor még jobb lenne.
2016. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én hosszútávfutó voltam évekig,kiszámolt és betartott kajával,nap 10-25 km .Száraz és szálkás. Egy sérülés miatt abba kellett hagynom,akkor híztam meg vagy 20 kilót.

Utána ráadásul csak tornázni tudtam,semmi mást szinte a sérülésem miatt,lópiukula se volt a napi 25 kmhez képest .

Később jojóztam,evészavaros ,beteg lettem ,amiből sikerült kilábalnom de a súlyom maradt.

A változást az hozta meg,hogy találtam egy nagyon jó étrendet magamnak ,és sportolni is ujra el tudtam kezdeni normálisan . (mostanság hanyagoltam,de nem hízom így sem)

2016. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!