Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.165 cm magas 20-26 éves...

Kb.165 cm magas 20-26 éves lányok! Hány kilók vagytok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne 14 évesek írjanak, akik még serdülni sem kezdtek, hanem érett fiatal nők, akikhez viszonyítani tudnám magam. Én évekig 58-62 kiló között voltam, most 63-65 körül vagyok és nem tudom eldönteni, hogy ez sok-e.

Egyébként sportos alkatú vagyok, nem látszom kövérnek, sokan el sem hiszik, hogy ennyi kiló vagyok.

Ti hány kilók vagytok?


2016. márc. 17. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
167 cm és 52-53 kg vagyok, 41/N
2016. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a par kilo semmi ha te nem erzed magad annak akkor nincs gond
2016. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
164 cm vagyok és 50-52 kg között mozgok általában. 25/N
2016. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

20 eves

162 es 55,de izom is van rajtam szoval

2016. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen magassághoz a 65 kg egyértelműen sok, bár elsősorban nem a kilókat hanem a derekat, hasat, körméretet kell nézni. Főleg ha nem vagy sportos...Kezdj el mozogni és lemegy a felesleg.
2016. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én annak idején kb. 65 kiló voltam (mint most), illetve ebben az időszakaszban 67 is, majd lefogytam 58-ra (teljesen rossz módszerrel, az iskolákban valamiért nem oktatják a helyes táplálkozást s szerteágazó érdeklődésem sem terjedt ki rá akkoriban). A hasam végig igen nagy volt, oda hízom először.


Viszont ez nem számít. Más a testalkatunk s te sportos vagy, míg én csak gyalogoltam s néha bicikliztem, ha nem is keveset.

Eléggé borítékolható, hogy van rajtad egypár kiló felesleg, extrém izmosnak kéne lenned, hogy ne így legyen, amit nem is biztos, hogy elérhat erre a korra egy lány naturálban (bár ugye kinek mennyi felesleg felel meg s néz ki jól. egy nő nemcsak szálkásan lehet egészséges és szexis :)).

2016. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Testzsírszázalék vagy pl. derékbőség informatívabb lenne. Nekem 163/65 mellett kb. 85 centis a derékbőségem, majdnem ugyanannyi, mint 84 kilósan volt. Ha arányosan oszlana el vagy kicsit izmosabb lennék, durván máshogy néznék ki. Úgyhogy az a 2 szám még nem mutat valami sokat.

(Jóval idősebb vagyok, de sosem értettem, mi köze van ennek bármihez ilyen téren. Pedig még a rosszabb testzsírszázalékos képletekben is vastagon benne van, pedig nem hiszem, hogy pl. 20 és 40 éves kor között drasztikusan leépülne az izom, inkább fordítva logikus, ha nem sportos az ember, az élet azért hajlamos hozni magával izmokat - sportos embereknél pedig eleve tévednek az effélék).

2016. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
164 cm 50 kg vagyok, és nem vagyok vékony, legalábbis L-es nadrág/bugyi mérettel rendelkezek, az nem kicsi. 60 kiló felett szerintem már van túlsúly. Kivéve persze ha izom miatt ennyi a kiló, az más, az izom többet nyom.
2016. márc. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dik meg a vegen kovernek hiszi magat pedig nem az hogy lenne mar 65 kg tul suly ismerek egy csajt ennyi kg es kb ilyen magas es tok jo formaja van es nem azert mert izmos
2016. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 163 cm és 51-52 kg között mozgok. 63 kg-ról fogytam le, visszanézve a képeket, sajnos igen, husis voltam. :/ Nem mindegy, hogy oszlik el a tömeg. Nekem pl. a combjaim/vádlim viszonylag vastag, ott volt sok a zsír. Lehet, hogy neked arányosan oszlik el, főleg, hogy írod, sportos alkatú vagy. Szerintem csatolj képet, akkor biztos el lehet dönteni! :)
2016. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!