Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam, hogy ha alul a...

Olvastam, hogy ha alul a hasam nagyobb mint felette akkor nem zsiros csak rosszul csinálok valamit igaz?

Figyelt kérdés
Itt a link: [link] Enyém az alhasi pocak, de azért ha legörnyedek van rajtam zsir, Szerintetek?
2016. márc. 19. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alsz es ugyis van akkor van rajtad ha nincs akkor viszonylag keves a zsirod de nekem tukorbe eleg szepen kijonnek a kockak es ha guggolok kibugyan az a has rendesen vagy 2x akkora lesz
2016. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi a választ
2016. márc. 19. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
elkezdtem olvasni ,de inkabb abbahagytam... csak azért nagyobb mert ott tobb a zsír. En egy ideje edzek, most épp próbálok tomeget felszedni, ha befeszítem a hasam fent kicsit látszódnak a kockák viszont ,lent nekem is elég zsíros.
2016. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nekem is,
2016. márc. 19. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Vicces nekem volt hogy alul vekonyabb volt mint felul franya bordak meg mell izom 😂😠
2016. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es mit csinaltal vele?:D
2016. márc. 19. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem és sok másik embernek olyan a genetikája, hogy zsírraktározó helye a hason a köldök alatt van. Ennyi, ez marad úgy akkor is, ha a legjobb edzést és diétát követi.
2016. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!