Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire hatásos lenne a...

Ennyire hatásos lenne a Reform zsírégető, vagy magamnak köszönhetem ezt a teljesítményt?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a héten újrakedtem a futást. UToljára nyáron futottam viszonylag rendszeresen, heti 3 alkalommal kb 30 perceket, ezt is csak pár hónapig. Ahogy beköszöntött a rossz idő, teljesen ellustultam. Kedden mentem először futni, és egyúttal megvettem magamnak ezt a Reform cuccot..És már 3. napja lenyomtam 1 órát (olyan 7-8 km-re saccolom).Tegnap 65 perc után kapcsoltam, hogy mostmár aba kéne hagyni. Nem mondom, h nem fáradtam el, de elég jól birom, régen fél óra teljesen kifullasztott. Mi lehet ennek a magyarázata?Ennyire megpörgetne ez a cucc? Mert am. nincs rám különösebb hatással, nem vtak negatív tüneteim, mint másoknak(erős szívdobogás, hőhullámos, magas vérnyám, ilyesmi).Vagy lehet h szimplán csak jobb kondiban vagyok valami miatt? Nagyon hiszek benne, hogy segít, úgyhogy talán ez a magyarázat. Nektek mi a tapasztalatotok a termékkel kapcsolatban?
2010. dec. 24. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok az hülye, de ha rendszeresen csináltad pár hónapot majd ellustultál amint megjött a rosszabb idő és nem csináltál semmit, akkor mitől lennél jobb kondiban? Igen ez a Reform lesz... Pörgeti a szervezeted és jobban ellátja a sejteket tápanyaggal...
2010. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, h elvileg nem kéne jó kondiban lennem...2 hónapja szedek nagy dózisú vitamincsomagot, erre is gondoltam, hogy esetleg ettől vagyok energikusabb..Igazából mindegy is, hogy mitől, a lényeg, hogy jó formában vagyok, úgyhogy igyekszem ezt kihasználni. Csak nagyon meg vagyok lepődve magamon, és próbálok ésszerű magyarázatot találni.
2010. dec. 24. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tabletta, vagy mi?

Konkrétan mi van benne?

2010. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az összetétel alapján érthető a teljesítménynövekedés, de nem ilyen mértékű..szerintem ebben bőven van önerő, meg hit. Majd a napokban kipróbálom a bogyó nélkül, kíváncsi leszek, hogy jelentős különbség van-e.


Scitec Nutrition Reform kapszula összetétel:

Sodium 220 mg 9%


Potassium 220 mg 6%


Phosphorus 86 mg 9%


Tyrosine 333 mg *


Guggul 10% extract

(20mg guggulsterones active ingredient) 200 mg *


Garcinia Cambogia 66% extract

(128 mg hydroxycitric acid active ingredient) 193 mg *


L-Carnitine 111 mg *


Lipoic Acid 67 mg *


Caffeine 67 mg *


Cayenne pepper 7 mg *


Yohimbe 8% extract

(5 mg yohimbine active ingredient) 67 mg *

2010. dec. 24. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen,ez a reformtól lesz.Diéta közben,edzés előtt,ha nem kapom be ki is dőlnék elég hamar.Viszont 1 tabi kb 50-60percet pörget-nálam-,utána drasztikusan csökken a hatása.Ha kettesével szeded,akkor valóban lehet ilyen hatása.Nekem 2 szemtől már remegett a kezem és le is kellet ülnöm edzés közben,mert nagyon felnyomta a pulzusom és majdnem hánytam is.Viszont a haverom volt,hogy napi 6ot is bevett és semmi ilyesmit nem tapasztalt tőle.

Nekem az edzés előtt 1 szem vált be.

2010. dec. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 3 szemet szedek egy nap. Egyet reggeli egy ebéd, egy szem pedig edzés előtt legalább 1 órával. Azt olvastam , hogy nem tancsos közvetlenül sportolás előtt, mert az nem tesz vmi jót a a szívnek. Én alapállapotban egyáltalán nem érzem, h fel lennék tőle pörögve, edzés alatt sem lesz magasabb a pulzusom, mint egyébként, csak annyi, hogy jobban bírom, és élvezem, kedvem is van hozzá. Ami valószínűlega sikerélményből következik.
2010. dec. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!