Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit érdemes vennem a Biotech...

Mit érdemes vennem a Biotech USA-tól?

Figyelt kérdés

Nem mozgok otthon ebben a témában, még sosem vettem magamnak semmilyen táplálékkiegészítőt, de nem szeretnék úgy besétálni a boltba, hogy semmit se konyítok az egészhez és csak valami marhaságot tudok mondani az eladónak.

Alapvetően izomépitéshez szeretnék ízesített fehérjeshaknek valót venni, de nem tudok kiigazodni a különböző termékek között. Eddig csak valami olcsó fehérje porom volt, valami noname márkától, nem is tudom, hogy megérte-e egyáltalán.

20/L/


2016. márc. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért van az eladó, hogy segítsen.
2016. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint semmi szükséged táplálékkiegészítőre. A táplálkozásod legyen rendben. Testsúlykilogrammonként legyen meg 1,2-1,5 g fehérje. Elvileg semmi szükség a 2 g-ra, ami itthon az elterjedt nézet. Nyilván van, akinél van értelme, de azok nem a mi szintünkön vannak.
2016. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sárga kapszula című ebookot olvasd el...

Izom építéshez megfelelő étrend kell, nem pedig étrendkiegészítő.. Az mint a neve is mutatja arra szolgál, hogy kiegészítsd az étrendedet, ha az szükséges.

2016. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most pont akciós az Iso Whey Zero fél kilós kiszerelésű tejsavó fehérje, ez elég jó minőségű, ihatod nyugodtan. Nekem a barack joghurtos meg a tiramisus ízlett a legjobban belőle.
2016. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fejlődèst akarsz, bizony kell egy rendes ètrend, megfelelő, kemèny edzès es ezt megtàmogatandò etrendkiegèszìtők. Izmot èpìteni 1,2-1,5 g/ttkg-nyi fehèrjèvel nem lehet. 2 g legyen meg mindenkepp. Iso Whey zero jò vàlasztas lehet.
2016. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!:)

Tudom, hogy a táplálékkiegészítő önmagában nem elég, de edzés és táplálkozás frontján rendben vagyok.

2016. márc. 21. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Kutatók komoly férfi testépítőknél sem mutattak ki előnyt 1,8 g/kg felett. Egy hobbisportoló lánynak semmi szüksége 2 g-ra. Persze bevihet annyit, csak drágább lesz az étkezése.
2016. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!