Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az edzés jó? Mennyi idő...

Ez az edzés jó? Mennyi idő kell hogy hatása legyen?

Figyelt kérdés

Edzés: heti 2x 30perc elliptikus tréner

Napi 100felülés

Minden második nap futás.

Ez még kevés vagy megfelelő?



2016. márc. 21. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzoterem
2016. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor haladjunk sorban.

Heti 2x30 perc elliptikus tréner. Igazából kardió, én az izmaimat félteném. Intervallum edzés formájában OK. De legyen inkább heti 3.

Felülés: felejtős, nem kicsit! Kicsinálja a gerincet, elavult mozgásforma. Helyette hasizomra inkább hasprés és lábemelés. Hetente 3-4-szer elég (az izomnak regenerálódnia is kell), alkalmanként 3 sorozat, annyi ismétléssel, amivel megy.

Futás: ehhez kevés az infó. Alapból az egyik legjobb kardió. Igazából az elliptikus tréner mellé nem feltétlenül fontos, de remek zsírégető. Nagyon magas túlsúlynál tilos, tönkrevágja a térdízületet.

És hogy mennyi idő, mire hatása van? Az az étrendedtől függ. Jól belőtt diétával heti egy kg mínusszal számolhatsz. Ha nincs rendben a kaja, és a mozgással sem lép fel kcal deficit, akkor fogyni sem fogsz, akkor a mozgásnak csak az egyéb élettani hatásait élvezheted.

2016. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért csak hasra edzel? Ugye tudod, hogy helyi zsírégetés nincs, magyarul a has edzésétől nem fogsz hasról fogyni.
2016. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az étrendre mindenképp oda fogok figyelni!

A futásnál kihagytam,hogy kb 1-1,5 km futok. ( Lehet nem sok,de kezdenek szerintem megfelelő)

Nincs szó nagy mértékű túlsúlyról ( szerintem) csak kb 5-7 kg szeretnék lefogyni.(172cm/63kg)

2016. márc. 21. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehhez a testmagassághoz 65 kg az ideális. Ha ennek ellenére ennyi felesleget látsz magadon, az nem csak azt jelenti, hogy fogynod kell, hanem hogy kevés rajtad az izom!

Mindenképpen javasolnék a kardió edzések mellé heti 3, teljes testes súlyzós edzést!

2016. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszönöm a segítséget!
2016. márc. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!