Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportolás után 3 Activia sok...

Sportolás után 3 Activia sok vagy kevés? Vagy helytelen a fogyókúra szempontjából?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Reggel úgy kezdem a napot, amikor persze indulásra készen vagyok, hogy 30 percet sétálok közepes tempóban (nem rohanva,de nem is totyogva) a munkahelyemre. 30 perc alatt pakoljuk fel a zöldségeket a helyükre kb, mindenkinek meg van a saját helye, tehát 30 perc intenzív pakolás/feltöltés. Utána 6,5-7 órát állok, közben kiszolgálok, visszatöltöm az árut.Reggelire ma például 2 fel zsemlet ettem meg, a tetején tojássalátával .Hazajövök pihenek 1-1,5 órát.Utana teszek-veszek itthon es például ma 3 órát görkoriztam kisebb pihenőkkel.Egy tányér póréhagyma krémlevest ettem edzés elott 1 órával. Hazajöttem, kád melegvíz, és itt jön a kérdés. Meg ehetek 2-3 activiat lefekvés elott 1-1,5 órával? Es gondolom en erre szüksége van a szervezetemnek vagy tévedek? Köszönöm, ha válaszoltok! 54 kg es kb 160 cm, 24/L
2016. márc. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kevésnek hangzik még a joghurttal is. Bőven belefér, de ehetnél valami rendes kaját is, mert ez túl kevés.
2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt etted egész nap, akkor egy minimum 8 tojásos rántottát tartanék alapnak s így is extrémnek tartanám a

deficitet.

Tényleg nem ebédeltél és vacsoráztál, csak egy mini reggeli s pár kósza falat?

2016. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na en se megy kofanak az biztos

Hat en inkabb ennek egy fel doboz turot meg egy yoghurtot

2016. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt-ott napközben eszek egy-két cikk mandarint vagy egy vernarancsot, de nem vagyok éhes. Viszont fogyni szeretnék. 5 kg-t szedtem fel kb 6 hónap alatt, mert helytelenül táplálkoztam, csoki, csipsz, stb. Es szeretnem leadni addig, amig jo idő nem lesz. Nem éheztetem magam, illetve nem érzem, csak ennyi esik jól.
2016. márc. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!