Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ennyit a bikinis...

Hogyan tudnék ennyit a bikiniszezonig fogyni?

Figyelt kérdés
170 cm és 70 kg vagyok. Nagyon nagy az úszógumim, és nagyon szeretném ha nyárig el tudnám tüntetni. kb. 50-54 kg szeretnék lenni. 14 éves lány vagyok, és én vagyok a legmagasabb az évfolyamban, és hozzá még kövér is vagyok. Nagyon nem szeretném ha ez továbbra is így maradna. Az osztálytásnőim és az évfolyamtársnőim mind vékonyak, és minden jóláll nekik. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Elég az, ha mondjuk naponta egyszer legalább 1 órát mozgok (pl. futás, erősítés, biciglizés), megvonom magamtól az édességeket, a szénhidrátokat, és jó sok vizet iszom? Meg persze nem eszem többet naponta 500 Kcl-nál. Kérlek szépen segítsetek! Szeretném ha jól néznék ki mire nyár lesz, meg amikor kezdem a gimnáziumot!

2016. márc. 20. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol nem leszel szep amit irtal kb 60 kg ra tudsz lemenni addig es az ugy pont jo is 170cm hez nem kell csontosnak lenni az nem szep a pasik ertekelik ha van mit fogni egy lanyon talan a te korosztalyodba nem de 16 felett mar igen

Es napi 500 kcal abbol korhaz lesz

Szoval ha jot akarsz magadnak es a pasik szemenek a strandon akkor elolvasod a sarga kapszulat itt megtalalod sargakapszula.hu

2016. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az 500 kcalt már most felejtsd el!

Napi egy óra bringa mellett legalább 1.800 kcalt be kell vinned. Főleg, hogy fejlődésben vagy, és a szervezetednek szüksége van tápanyagokra. Gondolom, szeretnél gyereket 10-20 év múlva...

Ha most koplalással leállítod a petefészkek és a méh fejlődését, akkor nem biztos, hogy lehet majd...

A lényeg, ezt az 1800 kcalt egészséges ételekből vidd be, hús, tojás, zöldségek. Kerüld a gyors felszívódású szénhidrátokat!

Napi egy óra bringa. Legalább napi 3-3,5 l víz. Illetve nem ártana súlyzókkal is edzened. A korod miatt csak kis súlyokkal, nagy ismétlésszámmal. A te korodban egészségesen heti fél kg fogyással számolhatsz így, tehát 10kg-t (többet nem kell, akkor már túl sovány leszel) kb 20 hét alatt leadhatsz így. Tehát a gimi elejéig menni fog.

2016. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A napi 500 kcal az semmi. Tarthatatlan lenne es eheznel. Probalj meg egeszsegesen etkezni ( teljes kiörlesü termekek, viz a cukros üditök helyett, sok zöldseg, natur pulyka, stb) es mozogni. A drasztikus fogyokuraknak semmi ertelme, csak összezavarod vele a szervezeted, vizet es izmot vesztesz es jön a jojo effekt. Fogyni csak lassnan es kitartoan lehet. Es semmi szükseged 15 kg fogyasra, max par kilora, ha nagyon szeretned. Az en osztalytarsaim is nagyreszt piszkafak voltak 15 evesen es sosem tudtam olyan sovany lenni mint ök. Aztan 18 evesen magamtol fogytam kb. 5 kg-t es en azota is vekonynak szamitok, mig a regi piszkafak közül sokan meghiztak. Es nagyban alkati es anyagcsere kerdes. Az egeszseged a legfontosabb!! Ugyhogy sportolj es egyel egeszsegesen, meglesz az eredmenye. Es legyszi ne higyj a nlc-s meg feminas cikkeknek, a ketnapos turbo kuraknak meg fogyasztoszereknek.
2016. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14 evesen ne dietazz,inkabb sportolj. Sokat,szakszeruen. Kerd tornatanar,edzo,sportos ismeros tanacsat. Ne dietazz,mert akkor nem lesz eleg erod sportolni,pedig az a legfontosabb.
2016. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 21. 18:24
 6/7 anonim válasza:

Ugyanilyen méretekkel rendelkeztem 14 évesen.A nekem bevált módszer suli után egy szendvics utána 1 óra taposógép,valamint nap közben energiaital/kávé/citromos viz amit bírsz.Az első három nap kemény,de aztán hozzá szoksz és nem fogod érezni hogy éhes vagy,nem leszel rosszul. 1 hónap alatt 10 kiló mínusz.Ha lefogytál és vissza akarsz térni a kajára,fokozatosan kell kis adagokat.És akkor nem lesz visszahízás,azóta is tartom a súlyom.Sok sikert :)

18/L

2016. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolso, ez mind szep es jo, de abszolut nem egeszseges. Egesz nap kave meg energiaital es mindezt 14 evesen? En is fogytam 26 evesen rengeteget stressz miatti nemevessel, nem is hiztam vissza. Utana meg szedhettem 30 evesen a Metformint es jarhattam cukorterheleses vizsgalatra.

Ezt kene megerteni, hogy attol hogy akkor a tested meg fiatalon esetleg kepes ellensulyozni dolgokat, kesöbb alakulnak ki problemak. Es vekonynak lenni nem minden. En most tudatos etkezessel es sok sporttal sollal kobb formaban vagyok, mint anno mikor csak vekony voltam.

A lenyeg, hogy lehet hogy a kerdezön van egy keves felesleg, de könyörgöm meg fejlödö szervezet, nem kene fogyokurakkal tönkretenni. Eljen egeszsegesen es sportoljon, minden mas pillanatnyilag felesleges.

2016. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!