Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg felesleget ilyen edzéssel...

10kg felesleget ilyen edzéssel milyen gyorsan tudnék leadni?

Figyelt kérdés
Na fenekemen és a hasamon van felesleg. Heti 2-szer sportolok 2 órát (Judo). Hétköznaponta minden este megyek bringázni egy másfélórát, és most fogok elkezdeni futni hétvégente. Úgy tervezem hogy kb 3/ 3,5 km futnék.

2016. márc. 26. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrend?
2016. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a testzsírszázalékod?
2016. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A test zsírszázalékom azt nem tudom hogy mennyi :(

160cm vagyok és 72kg.

Étrendem:

próbálok minél kevesebb zsírt és szénhidrátott fogyasztani és több fehérjét.

általában reggelire natúr joghurtot, gyümölcsöt v. zabkását eszek.

ebédre változó de legtöbbször csirke mellett és mellé zöldséget vacsira gyümölcsött v joghurtot.

2016. márc. 26. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Ez így ránézésre elég fehérjeszegény. Gyümölcsben 0 fehérje zabpehely 7:1 a szénhidrát javára joghurt, amit találtam 1:1:1 fehérje-ch-zsír arány.

Vacsorára is csirke + zöldség szerintem.

2016. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire egyél tojásrántottát zöldségekkel, ne pedig zabkását, azt felejtsd el. Ebédkor a rizst, krumplit, egyéb álgabona köreteket is kerüld, egyél helyette zöldséget (sült zeller, sült répa, sült cukkini, saláták). A zsírt ne csökkentsd le teljesen, nyugodtan sütheted a köreteket bő kókuszzsírban.

A szénhidrátot csökkentsd, plusz hagyd el a joghurtokat is. Ha kávézol azt is. Igyál rengeteg vizet, egyél sok húst!!

Hajrá! :)

2016. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!