Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tényleg fogytam miért nem...

Ha tényleg fogytam miért nem látom?

Figyelt kérdés

Ma is többen megjegyezték,hogy milyen sokat fogytam (és,hogy sápadt vagyok nem-e vagyok beteg)

Direkt fogyókúrázok mert van miből leadni nyilván még most is rendelkezek egy jó 15kg felesleggel..eddig 20ment le a legnagyobb súlyom óta 2éve küzdök de csak az utóbbi fél évben indult meg..viszont én nem látom,hogy ilyen nagy lenne a különbség....régi ruháim rám jönnek de inkább dagadtabbnak látom magam..Minden kövér ember aki fogy ugyanúgy látja magát később is? Sajnos nem tudom összehasonlítani képen mert akkoriban nem készült egész alakos kép,ahogy most sem nagyon pedig legalább lenne összehasonlítási alap..szóval fogytam a számok szerint,más emberek szerint és tónustalan sem vagyok mert megvannak a formáim de mégis olyan 100kg körülinek látom magam pedig most vagyok 78


2016. márc. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A lassú változást nem veszed magadon észre. Készíts képet most, hogy mikor a maradéktól is megszabadultál, legyen mivel összehasonlítani. Kitartás! Aztán a végén nehogy anorexiás legyél, szóval csak ésszel!

2016. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve lehet centivel is mérni.
2016. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 24órában önmagaddal vagy, szóval adaptálódik az énképed az éppen aktuális kinézethez. A legtöbben így vannak ezzel.
2016. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyanígy vagyok vele , csak abból látom,hogy fogytam,hogy leesnek rólam a régi gatyáim .Én elkezdtem fotózni magam,az tényleg segít,de szeirntem idő kell amíg megszokja az ember.
2016. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért anorexiás nem leszek semmikép.képet most már készítek valamelyik nap,hogy legyen egy támpont,hogy honnan hová mert így azon kívül ,hogy a ruhák lógnak rajtam én sem látok változást
2016. márc. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!