Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenkinél eljön ez az...

Mindenkinél eljön ez az időszak? 10 kilót fogytam, jól érzem magam a bőrömben de néha a tükörben nem látom ezt a fogyást (leginkább fehérneműben).

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 56,5 kiló. 3 gyerek után tudom nem lesz a régi -főleg a has-. Felöltözve vékonyabbnak látom magam...
2015. ápr. 30. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Három gyerek után természetes, hogy nem úgy fogsz kinézni, mint egy 16 éves fotómodell. De a férfi test ugyanúgy veszíthet a feszességéből, ahogy telnek az évek. Nincs ezzel semmi baj, csak a manipulált képek áradata sokakat megzavar. Gratulálok a fogyáshoz, a súlyod teljesen normális.
2015. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép, bárcsak én tartanék ott :) Nézd, a súlyod jó, az egészségednek is jót teszel vele, ha a hasad nem az igazi, ez van, node van 3 gyermeked... Nem tudom, ez hogyan hangzik, lehet, hogy nem jön át a véleményem, de nem tudsz mit csinálni és igazából nagy tragédia nincs. Sokan sosem leszünk olyan szépek és csinosak, mint szeretnénk, de ez nem feltétlenül baj, nem azért szeretnek minket, ha mégis, rég rossz. Gondolom, azért annyira nem nézel ki rosszul, s megcsináltad 3 gyermekes anyaként, ez azért nem semmi! Tényleg őszintén gratulálok, s megerősítem magam abban, hogy most már igazán odafigyelek.
2015. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm.

Persze tudom, hogy nem leszek olyan, nem is baj. Csak maga ez, hogy hiába fogytam, daginak érzem magam.

2015. ápr. 30. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én épp hogy az ellenkezője vagyok. Ha már 3 kilót fogytam nézegetem magam a tükörben és ámulok hogy de véékony letteeem (egyébként ekkor 160cm/70 kilóról indultam kb) Leginkább mindig ezért hagytam fel a fogyóval mert hogy ááá már úgy is szép vagyok :D
2015. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!