Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két napi sok evéstől mi...

Két napi sok evéstől mi történhet?

Figyelt kérdés
A sok evés alatt értek 3 csokis muffint,kb egy tepsi túrós pogácsát, két kocka túrós lepényt, kisebb tányér tiramisu, illetve sós kréker-perec-ropi: ez a party mix nasi, amiből kb 60-80grammot ettem meg. Ezeken felül ettem persze főtt kaját is. Átlagban 1600-1800 kalória körül eszek, nem számolom, de ennyi szénhidrátot tuti nem viszek be. Kb 160 g lehet a ch,emellett a fehérje is 100 g meg van, a zsír kb 50 g. (Régen számoltam, így nagyjából tudom az arányokat) Szóval "jól" telt a húsvét..

2016. márc. 28. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Ettél és ennyi.

2016. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az,hogy mennyi zsír rakódhat le ennyi tömény sz*r kajától?
2016. márc. 28. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pár nap zabanap nem tesz tönkre semmit

amugy meg a ch okozza a legnagyobb gondot,nem a zsir

de nem kell aggodni,nem lesz ettol a zaba naptol semmi bajod

en szálkásítok es megis tömtem magam husvetkor

2016. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remelem,hogy igazad lesz :) koszonom a valaszt!
2016. márc. 29. 07:39
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Meglepődnék, ha a tepsi pogácsa+egyéb sütemények beleférnének a napi 160g CH-ba, de már megetted, indulj tiszta lappal újra.
2016. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 160 g ch az átlagos napjaimra jellemző, nem a húsvétra értettem. Viszonyításképp írtam, hogy annyit szoktam enni, most meg 3 napon keresztül ettem vagy 300 g ch-t, naponta.
2016. márc. 29. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj belőle. Ünnep volt, belefér. Csak ne váljon rendszeressé. Egyszer volt itt egy lány, aki elég sokat fogyott, és két vagy három napig szó szerint zabált. Átlag 8-10000 kalóriát simán megevett, persze a szénhidrát dús fajtákból. Utána 2-3 napig napig többet mutatott a mérleg 2-4 kg-val, de rá egy hétre már rendeződött a normális súlya. Az volt nála a gond, hogy a sok ch rengeteg vizet kötött meg, plusz a szemét kajáktól nem indult be az emésztése. Ez a normál evésével rendeződött. Úgyhogy nincs gond a kilengésekkel, csak ne legyen belőle rendszer. :)
2016. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem lerakódik az összes zsír. Szóval mozogj!!!4!4
2016. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!