Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli is ugyanúgy hatásos?

Szobabicikli is ugyanúgy hatásos?

Figyelt kérdés
Most költözök fel pestre, és diétázom folyamatosan, futás nem megy, ezért biciklizésre gondoltam. Viszont félek a pesti közlekedéstől, ezért érdekelne, hogy a szobabicikli is van-e olyan hatásos?
2010. aug. 17. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, elméletileg, igen. Én nem értek hozzá, de én is csak szobabiciklit használok, és tökéletesen érzem magam.
2010. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
el sem tudom képzelni, hogy kényelmesen is lehet valami hatásos úgy hogy még akár tvzhetek is közben :)
2010. aug. 17. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is ugyan olyan hatásos vagy max egy nagyon minimálisat hatékony.

Futásra tudom ajánlani ezt: [link]

én világ életembe utáltam futni, nem is bírtam de ez nagyon jó terv mert fokozatosan növeli az állóképességet csak akkor van baj ha valami miatt nem tudsz menni valamelyik napon.

2010. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi elírtam, max egy nagyon minimálisat tér el a hétkonysága
2010. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na nem megy most az írás. Szóval hatékonysága
2010. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) próbáltam ezt az edzéstervet, de utáltam, hogy mindenki engem néz, plusz elsőre nem is ment a 8x 1 perc. asztmával amugyse könnyű futni :/
2010. aug. 17. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én ezért járok olyan este 11 körül meg amúgy is kisvárosban lakom de hát igen asztmával ez sajnos nem a legjobb :S
2010. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Elárulnám,hogy a biciklizés semmit sem ér.1 óra tekeréssel max 10 kalóriát ha elégetsz és tönkre megy a térdizületed tőle. Ez semmit nem mozgat meg a felső testből, sem a karizmokból, sem a csípőből, nem ezt kéne edzésre használni.www.tatarekrezso.hu 10perces edzések és 1 héten egyszer 1 órás edzése.Magad is meglepődsz majd.
2010. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, de egy fitness oldalon is fent van, hogy aerob edzés a zsírégető, és ott van felsorolva a bicikli is...
2010. aug. 18. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor, ha minimum 3 másik testedzéssel is kombinálod.De minek magyarázom, mint testnevelőtanár..áh..majd meglátod.
2010. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!