Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erőteljes helyben futástó...

Erőteljes helyben futástó lehet fogyni? Izzadok mint állat

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyben futástól is lehet fogyni (ha közben kalóriamuniszban vagy), de kevésebb energiát ahsználsz el, mintha ténylegesen futnál.


Az izzadásnak meg semmi szerepe sincs, nem fogy jobban, ha izzadsz és akkor sem fogysz kevesebbet, ha nem, a lényeg az energiafelhasználás.

2016. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja bevezettem hogy este tv-zés közben felallok es 5-10 percet helyben gyaloglok utána vissza huppanok a fotelbe. Sajnos eddig nem olyan hatásos mert 3 kg-t híztam.
2016. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ne haragudj utolsó nagyon jót röhögtem :D

nyugi magamon is ahogy helyben futok :D

2016. ápr. 4. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es: ha tényleg mozogni akarsz, akkor az egész TV-zés alatt gyalogolj méghozzá olyan gyorsan, ahogy csak tudsz - akkor ér valamit. (Meg közben ne egyél semmit, amíg a TV-t nézed, mert az igencsak hízlal)
2016. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!