Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16éves lány vagyok,178cm es...

16éves lány vagyok,178cm es 105kg a testsúlyom nagyon zavar már probáltam pár dolgoz hogy sikerüljön lefogyni, de nehéz. Szerintetek a testsúlyom sok a centimhez képest?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sok.
2016. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok. Mondanám, hogy nincs ezzel semmi baj, de ennyi súlytöbblet már káros lehet az egészségedre.

Lefogyni nehéz, de egy ügyesen és jól összerakott étrenddel nem olyan nehéz, mintha csak nekiesel és éhezteted magad. Olvasgass a témában és ha változtatni szeretnél szépen tervezd meg, hogy mit eszel, mit sportolsz majd, aztán kezdheted. Körülbelül egy év alatt le is adhatod a súlytöbbleted, bár ez sok mindentől függ.

2016. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked komolyan megfordult a fejedben, hogy ez nem sok? :O Ez legalább 30 kilóval több az egészségesnél.
2016. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lefogyni? Azért nem gyenge mennyiség kell kajálnod napi szinten, hogy egy 105 kilós testet fenntarts 178 centis lány létedre, ez egy laza 35-40 kilós túlsúly.
2016. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

háááááátttt őőő iggen :D

Ez még egy 178 centis durván kigyúrt férfihoz képest is sok.

Figyelj, ha nem FAKE a kérdés, akkor kérd szakértő segítségét. Az hogy próbálkoztál, az nem sokat ér. Komoly, drasztikus változtatásokra van szükség, hogy megváltozz. Most álj neki, hogy a 20 as 30 as éveidet boldogan tudd leélni.

2016. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!