Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen módszerrel fogytatok?

Ti milyen módszerrel fogytatok?

Figyelt kérdés
Ha valaki fogyott leirná hogy miken változtattatok mind étrendben mindpedig mozgás terén és mennyi ideig csináltátok és mennyit fogytatok? És férfik vagy nők vagytok ? Ja és hány évesek ?

2016. ápr. 4. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
minek?
2016. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden a kitartáson múlik,kevesebbet egyél,de többször!Sose lakj jól,mert az nem egészséges!
2016. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először paleo (vagy valami hozzá nagyon közel álló, de a paleo úgysem egységes), erősen szénhidrátcsökkentett verzióban, aztán ketogén diéta időszakos böjttel (5-6 órás evési ablakkal), kizárólag a leglaktatóbb ételeim alkalmazása, edzés és túrázás... A ketogén s az ízlésem miatt a havi egyszeri húsevés is kiesett. Na ez nekem még vajmi kevés, de nagyon nagy odafigyeléssel így már jóllakottan tudok fogyni, ha lassan is.

39N. Eddig 20 kiló (5 év alatt? nem jó az időérzékem), egyre lassabban, egyre szigorúbb diétával (illetve szakaszos, 1-2 éves stagnálásokkal), de azért önfegyelmet nem szoktam alkalmazni, jókat eszem, csak egyre több korláttal, de csak olyanokkal, amik nem túl zavaróak.


Ezt inkább érdekességnek tartom, nem hiszem, hogy sok haszna lesz belőle bárkinek.

2016. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha most leírnám, mi mindent zártam ki az étkezésemből, beleőszülnél míg végigolvasnád. Könnyebb leírni mi az, amit ettem a diétám alatt. Mandulatej és szójatej, hal, csirke, zöldségek minden fajtában és menyiségben(kivéve krumpli), gomba, zab, alma, meggy, narancs, zsírszegény túró, natúr joghurt, esetenként barna rizs. Mást nem is ettem, és nem is eszek. Az életmódváltás előtt viszont minden vackot ettem, amit csak el lehet képzelni, mindenféle műanyag nasikat, gyorskaját, cukrot, fehér kenyeret.

Heti háromszor jártam konditerembe, most, hogy munkálatok vannak a törzshelyemen, itthon végzek saját súlyos gyakorlatokat heti háromszor. Heti háromszor kardiózóm, futok úszok, vagy bármi más. Ezen kívül heti két alkalommal jógázom.

Idén január vége, február eleje felé kezdtem azóta 13kg-t fogytam.

17/L

2016. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!