Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás nélkül esélytelen a...

Mozgás nélkül esélytelen a fogyás?

Figyelt kérdés

Fel8 tól dolgozom 8ig hétköznap. Plus 1 óra elötte és utána az utazás busszal.

Sajnos mire haza esek nem sok erőm van edzeni.

Ülő munkát végzek.

160cm és 60 kg os lány vagyok.

Hogyan tudnék így fogyni?


2016. ápr. 5. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne esélytelen? A falhoz láncolva is le lehet fogyni csontsoványra, sőt éhen is lehet halni.


Egyél keveset - minél kevésbé hízlaló ételeket, sok fehérjével -, és le fogsz fogyni.

2016. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet fogyni mozgás nélkül, a testnek energia kell, amit csak ételből tud szerezni a halandó ember... Energiahiányban a test elkezdi bontani magát, hogy mely részt, az a tápanyaghiánytól függ, jó s nem is koplalós étrendnél inkább a zsírt, persze ha van izom, amit edzéssel kell fenntartani, az leépül edzés nélkül idővel.


Hétvégén edzhetsz, nem? De van, aki ennyi munka mellett is megoldja hétközben, van, aki 5-kor kel miatta, de megértelek, ha fáradt vagy anélkül is (amiben segíthet, én pl. kikészültem volna, ha az ülőmunkám mellett nem gyaloglok napi 2-3 órát, persze ez nem sok, szintkülönbséggel sem, úgyhogy hétvégén túráztam. ha intenzívebben mozogsz, az azért jobb időhiányban s persze jobban meg is tudod dolgoztatni az izmaidat, a gyaloglás pl. nem sokat tett a felsőtestemmel, ugye, de a lábamat sem úgy edzette, mint pár perc rendes lábedzés...).


Szóval mozogj, mert abnormális, ha valaki nem teszi, szükségünk van rá, az egészséghez alap, a közérzetnek is jó s így is olyan gyenge, a természettől elszakadt állat az ember, legalább ne üldögéljen a kis dobozaiban egész nap.


De akárhogy csinálod, az étkezéseden múlik, hogy fogysz-e, nagyrészben az is, hogy miből s mennyire egészségesen.

2016. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet mozgàs nèlkül is, csak formàtlan, petyhüdt leszel. Ja, mozgàs nèlkül csalò napok sem nagyon fèrnek bele, ès a helyes ètrend megtervezèse kulcsfontossàgù.
2016. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!